Kasia Bujakiewicz: Macierzyństwo to utrapienie

Katarzyna Bujakiewicz swoją ostatnią wypowiedzią z pewnością ściągnie na swoją głowę gromy oburzonych matek. Aktorka znana z seriali "Na dobre i na złe" oraz "Lekarze" wyznała bowiem, że macierzyństwo to utrapienie.

wróć do artykułu
  • ~kołma
    (2013-04-18 21:49)
    Wcześniej należało skontaktować sie z Panią Marią Czubaszek,następnie zablowkować macicę a na starosc is do pracy w tvn 'szkło kontaktowe" a nie znosic upierdliwośc córki - bardzo współczuję. !
  • ~Dziadek
    (2013-04-18 21:40)
    Do SHAME - to jest chamstwo taka odzywka, że może powtórzyć to, co inna Kasia zrobiła ze swoim dzieckiem !!! Ciekawe co Ty byś zrobił (zrobiła) ze swoim dzieckiem?
  • ~Dziadek lat 74
    (2013-04-18 21:20)
    Ma rację pani Kasia -macierzyństwo to utrapienie i "usranie" do pewnego momentu.
    Fakt, że wzięła się za to trochę za późno, ale widziałem młode matki -jeszcze bardziej zniecierpliwione zachowaniem dzieci niż pani Kasia. A mąż mógłby ją trochę odciążyć, tylko on też pewnie niezbyt nadaje się na Tatę. Znam to z autopsji!
  • ~Janek
    (2013-04-18 19:17)
    ciekawe jak się sprawdza w roli taty jej mąż?Dziecko potrafi dać w kość,ale ma dwoje rodziców,którzy winni się dzielic obowiązkami.Pani Kasiu!Jeśli dziecko daje pani popalic teraz,to nie będzie z nim kłopotów póżniej.Optymizmu,anielskiej cierpliwości i konsekwencji w działaniu nad wychowaniem,a będzie dobrze.
  • ~obserwator
    (2013-04-18 18:31)
    gwiazda nie powinna hodować dziecka, ma pretensje do macierzyństwa i do tego, że zyje
  • ~stara data
    (2013-04-18 17:44)
    "Nie ma rozy bez kolcow"-to przyslowie chyba w pelni ujmuje w/w zagadnienie. Zgadzam sie z przedmowczyniami,ze wychowywanie dziecka w poznym wieku przychodzi trudniej ,aleee trzeba wybrac~~~ rybki,albo akwarium. Najgorzej jest wtedy, gdy ktos nakladzie do glowy,ze wszystko bedzie cacy,a w praktyce trzeba zmierzyc sie z duzymi problemami. Gdyby wspolczesne matki musialy borykac sie z problemami,jakie byly w latach 80-tych-po kaftaniki,czy pieluszki TETROWE!!! stac w kolejce i wreszcie"nie doszly",nie mowiac o szamponie ,czy mydle -jakimkolwiek [nie dzieciecym].
  • ~odczepcie się
    (2013-04-18 15:53)
    Ma kobieta rację. Bo życie tak w ogóle nie ma sensu...
  • ~zu
    (2013-04-18 14:56)
    trzeba było robic dzieci jak miałaś 20 lat, a teraz to dobry wiek na babcie!
  • ~Misia
    (2013-04-18 14:33)
    zgadzam się z p.Bujakiewicz.Ja rodziłam dziecko kiedy miałam 20 lat i dużo energii.Pracowałam zawodowo,musiałam ogarnąc sama wszystko .Spałam mało ,byłam wiecznie zmęczona,póżniej anemia .Dla dziecka matrka zrobi wszystko ale zdarza się ,że wychowa sobie pijawkę na własnym ciele.DZIECI MA SIE DLA WLASNEGO EGOIZMU i dla przedłużenia gatunku.Podziwiam tych co się rozmnażają a póżniej Państwo im dzieci chowa.?
  • ~madame de Pardieu
    (2013-04-18 14:19)
    oczywiście że się doskonałe spełnia w roli matki kto by śmiał wątpić jak jest ta durna klępa na każde zawołanie to co się dziwi!!!
  • ~qaduq
    (2013-04-18 14:12)
    Serdecznie współczuję . Wychowałem z żoną przy pomocy babci trójkę dzieci i wiem co to znaczy
    Przyszłym matkom brakuje fachowego przygotowania – psychicznego , aby czuć radość z opiekowania się malutką istotką , technicznego – nauki sprawnej obsługi dziecka , jak zmiana pieluszki , przygotowanie posiłków , ćwiczenia fizyczne i organizacyjnego – umiejętności podziału funkcji i czynności w rodzinie . W tym przypadku jest to szczególnie istotne . Mam nadzieję , że nowa mama nie załamie się pod krytyka komentatorów .
  • ~SHAME
    (2013-04-18 13:42)
    Typowa blondynka z maleńkim mózgiem! Że też ktoś taki mógł ukończyć PWST...
    A jeżeli jej dziecko niemiłe - zawsze można powtórzyć to, co inna Kasia zrobiła ze swoim dzieckiem.
  • ~iza
    (2013-04-18 13:36)
    zrobi sobie in vitro w wielu 45 lat?
  • ~Lena
    (2013-04-18 13:32)
    Kasiu, zmizerniałaś!
    Wiem, że macierzyństwo jest koszmarem i rajem jednocześnie. Jesteś rozpoznaną aktorką i tego po Tobie oczekuje grupa przyjaciół, nie mówiąc już o wielbicielach. A wiesz, jakie dumne są dzieci, kiedy koledzy i koleżanki rozpoznają mamę w telewizorze? Jak pogodzić zawód z macierzyństwem? To znajdziesz sama.
    Buziaki!
  • ~oliwier
    (2013-04-18 13:26)
    TO POCO INFITRO AKTORECZKO
  • ~Synek
    (2013-04-18 12:27)
    Kasia ma racje ,a niby nie ?,wychowanie dzieci to harówa na cale życie.
  • ~matka
    (2013-04-18 12:19)
    Kasia stuknij się w glowe i to mocno zanim zacniesz głupoty opowiadac .
  • ~Matka
    (2013-04-18 12:08)
    To sie WYSKROB DURNA BABO - i 'utrapienie' z PUSTEJ GLOWY!
  • ~Lalka
    (2013-04-18 11:59)
    Kobieta nigdy nie powie ,że macierzyństwo to utrapienie. Gumowa lalka to co innego ...
  • ~ej
    (2013-04-18 11:03)
    Powiedziała prawdę bez koloryzowania. Są zawsze plusy i minusy macierzyństwa. Trzeba skończyć z obłudą i mówić tylko o plusach. Co z tego ze dziecko kiedyś to przeczyta.Samo bedzie matką i doswiadczy tego samego to zrozumie. Zresztą wszystko się zrozumie i oceni po latach a nie daj Boże jeszcze dziecko pyskiem odda.

Może zainteresować Cię też: