Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
  • ~xymena
    (2013-03-28 06:20)
    Ma pani całkowitą rację! Bluzgi w wypowiedziach potwierdzają jedynie poziom umysłowy tych, dla których jedynym środkiem przekazu informacji jest radio z Torunia i ambona w niedzielę!
  • ~emerytka
    (2013-03-28 07:28)
    Komentarze wypowiedzi Krystyny Mazurównej potwierdzają jej słowa. Ciemnota i zacofanie. W cywilizowanym swiecie nie komentuje sie wygladu, tylko intelekt. Komentujacy nie maja pojecia o merytorycznej dyskusji, to komentują jej wyglad. Zyczę komentatorom, żeby w wieku 75 lat wygladali tak jak ta pani.
  • ~Mirka
    (2013-03-28 08:49)
    Pani babcia Mazurówna powinna zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem a nie robić z siebie pisankę i szaleć jak nastolatka. Każdy rozumie że świat się zmienia i moda modą ale jakąś godność w tym wieku trzeba mieć
  • ~1963
    (2013-03-28 08:49)
    Pani Mazur, a czy próbowała pani sex z psem. To dopiero jest nowoczesność.
    To szczyt nowoczesnosci!. Co za idiotka.
    Środowisko tzw artystow to wyjatkowi durnie.
  • ~Amigo
    (2013-03-28 07:15)
    Nie wiem czy Pani Mazórówna jest właściwą osobą do pouczania innych. Respektuję jej "dokonania" ale nie akceptuję jej rozwiązłości manifestowanej w telewizorze. Po prostu mi się nie podoba, bo co u diabła może się podobać? Stan nieustannej zawieruchy i niepewności jaki jej towarzyszył przez całeżycie. Mówienie o zacofaniu w kontekście związków gejowskich i posiadania/wychowywania dzieci? Dowodzi to zupełnego obskurantyzmu umysłowego i braku elementarnej wiedzy z zakresu biologii. Byli już tacy "refoormatorzy" w historii ignorujący fakty biologiczne, żeby nie wymienić Łysenki i Miczurina z jednej strony oraz twórców "ustaw norymberskich" z drugiej i do czego to doprowadziło to wiemy. Natomiast teraz mean streem ma inną metodę. Krzykliwa mniejszość ludzi o odmiennej orientacj (ja wiem że są i i wcale mi nie wadzą) próbuje poszerzyć swoją przestrzeń społeczną, a zahukana większość w imię tzw. "poprawności politycznej" a w zasadzie zwykłego tchórzostwa i oportunizmu, z przyprawioną gębą katolickich oszołomów (do czego niestety przyczynił się zacofany i prymitywny polski kler) boi się przystąpić do rzeczowej dyskusji, także w kontekście zdrowia psychicznego dzieci z tzw. pachworkoowych rodzin. W jednym zgadzam się z P. Mazurówną, Polska to faktycznie zacofany i coraz głupszy kraj
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-28 08:16)
    To europejskość siada tym celebrytom na głowę. Tacy wyzwoleni , normalność traktują jaka zabobon , ciemnotę . Zboczenia , dewiacje jako normę . Rzym za Nerona , Kaliguli też był taki europejski , wolny , dozwolone wszystkie dewiacje a jak skończył ??? Przykre że takie COŚ wypowiada się publicznie . Chluba z dzieci ,które nie mają żadnych wartości !!! A tacy celebryci to dopiero ciemniaki !!!
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 09:58)
    A do tych piszacych ze babcia powinna sie zachowywac jak babcia...Zdecydowanie wolalbym miec ta pania za babcie niz neofaszyzujaca moherowa ekstremistke.Ta pani kocha swoje dzieci i akceptuje ich wole a nie narzuca idealy z roku 0 heheh.Zenua
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 09:53)
    Matko kochana...co wy macie w glowach ludzie?banda ksenofobow.Zwiazki partnerskie maja przede wszystkim ulatwic zycie tym,dla ktorych slub jest zwyklym spolecznie wymuszanym aktem.Ludziom,ktorzy sa swiadomi zycia.Staroswieckie poglady w staroswieckim panstwie.Wystarczy juz siejacego propagande polityczna kosciola i jego fanatycznych zamknitych w glebokim sredniowieczu wyznawcow.Zwykly Ciemnogrod i totalny brak pojecia wykrzyczany z ambony powtarzany przez bezmyslne owce.Pozwolcie ludziom oddychac swoim powietrzem ,a nie tymi pierdami.Nie ogarniam.Nienawisc,zawisc i zaklamanie.Latwiej przemilczec ksiedza pedofila niz zaakceptowac wole mlodego pokolenia?Zenada.Jeszcze kilka pokolen i bedzie dobrze.Pozdrawiam swiadomych i serdecznych ludzi.
  • ~warszawiak
    (2013-03-28 08:50)
    To zdjęcie mówi samo za siebie kim jest Mazurówna .
    O kompetencji tej kobiety można tylko się pośmiać
    W polskojęzycznych mediach panuje obecnie taka moda ;...im większy idiota tym głośniej krzyczy.!
    Za tą artystke z Bożej litości nie dałbym złotówki.
  • ~laczy ich jedno- nienawisc do Kosciola
    (2013-03-28 08:41)
    Kobieto papugo zobacz jakie masz wziecie u ateistycznych porypandcow.. cieszysz sie?
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2013-03-28 07:29)
    CO TEN STARY RUPIEĆ WYGADUJE, NIECH SKARPETY ZMIENI PO TYGODNIU NOSZENIA I SZCZAWIU SIĘ NIECH ONA NAJE.
  • ~Borys.
    (2013-03-28 02:37)
    Dla mnie stare pudło może mieć czerwone włosy, zieloną ***** jedną nogę czarną, a drugą białą, oraz fioletową dupę. Tylko co mnie obchodzą wypociny jakiejś starej raszpli ? To już nic ciekawego Dziennik nie ma do napisania ?
  • ~rotmistrz.ułanów
    (2013-03-27 23:48)
    A kto to jest ta pani, że tak jej pozwalają w gazecie opowiadać bzdury? Jak każdy postępak w sprawie "związków" myli prawa z przywilejami. Równość praw już jest, tym idiotom chodzi o "równość przywilejów", która jest kretyństwem, gdyż przywileje należą do aparatu politycznego państwa i ich równości być nie może.
  • ~internauta
    (2013-03-28 20:15)
    Pani Mazur o sobie wystawiła opinie nie powinna oceniać narodu skoro Polacy zacofani to co ta pani robi w zacofanym kraju
  • ~kolo
    (2013-03-28 02:24)
    Zwracam sie z uprzejma prosba o zezwolenie na trzymanie takiej zwierzyny jak Mazurówna na krotkim lancuchu przy nieocieplonej budzie.
    Ze tez gatunek ludzki musi posiadac i takie mutacje.
  • ~r12
    (2013-03-28 01:49)
    Moze mi ktos napisze co to za prymityw ta Mazurowna. Z wygladu podobna do d..y pawiana , powinna przebywac w lesie a nie straszyc ludzi na ulicy
  • ~DinX
    (2013-03-28 01:48)
    A kto Ci stara ****** oddychać broni?
  • ~dziadek
    (2013-03-28 01:32)
    Cyt. "Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków"

    Mazurówna - była jak miała lat kilkadziesiąt, ale jak ma obrzęk starczy twarzy, to już MAZURA

    Kobita jest stara, stara Mazurowa chce ze wszech miar stać się być młoda

    Żenada – „to sen e wrati” Mazurowa; mqsz swój wiek

    Skóra się zmarszczyła i nie pomoże pasta KIWI
    Kobitko spójrz w lustereczko – starość cię dopadła !
    Żałosny oddźwięk starczą paszczą !
  • ~maliniakowa
    (2013-03-28 01:14)
    a co do tego ma informacja ze jej dzieci nie odwiedzają tesciow? Nic oczywiście, tylko swiadczy to o tym ze wychowala dzieci na chamow, no ale pewnie nie miała ich kiedy wychowywać.
  • ~adiunkt
    (2013-03-28 13:13)
    Do oj biada ci! Uzupełnij swoje wykształcenie, bo wiedza z ambony to stanowczo za mało!

Może zainteresować Cię też: