Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-03-27 19:34)
    Jak najbardziej sie zgadzamy. U nas przodujaca siła jest Kosciół Katolicki i stad to całe zacofanie. Zmieni sie to dopiero jak dojdzie do władzy Palikot.
  • ~petrus
    (2013-03-27 19:41)
    Ta ograniczona inetelektualanie paniusia zada dla swooich dzieci przywilejow bez zobowiazan i na koszt wszystkich, nich spada!
  • ~lola
    (2013-03-27 19:51)
    Z jakiego drzewa zeszła?
  • ~OMEN
    (2013-03-27 19:57)
    Taa... Takimi wyPOwiedziami, to można co najwyżej dołączyć do grona DZIUR.
    I to czarnych dziur!
  • ~hengaj
    (2013-03-27 19:59)
    MAZURÓWNA NIE DOŚĆ,ŻE JESTEŚ ZAMIERZCHŁYM STARYM DZIWOLĄ-
    GIEM TO JESZCZE GŁUPOTY OPOWIADASZ!!!
  • ~-
    (2013-03-27 19:59)
    Polacy mają związki partnerskie w głębokim poważaniu ,tego śmierdzącego GW w Polsce nie będzie .
  • ~do ~Gloria Perdenia2013-03-27 19:34
    (2013-03-27 20:06)
    Jak do władzy dojdzie Palikot to będzie koniec świata - dosłownie. Mazurówny nie lubię (stary babsztyl na siłę pchający się na afisz), ale sprawa związków partnerskich powinna być załatwiona szybko. Zwisa mi to kto z kim i w jaki sposób (dotąd oczywiściści dokąd się z tym nie afiszują)..Kościół Katolicki nie jest tutaj główną siłą hamującą, tą siłą jest rząd. W grę wchodzą bardzo duże pieniądze, a rząd, jak wiemy, potrzebuje kasy. Tak łatwo tej kasy sobie nie odpuści.
  • ~Dokładnie!
    (2013-03-27 20:06)
    Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków od 1990r bez przerwy.

    Dajcie oddychać ludziom !
    Nie zagladajcie im do majtek, do sypialni, zajmijcie się aby mieli spokojne życie, żeby zniknęło bezrobocie, żeby kraj sie budował, powstawały miejsca pracy.
    Od życia osobistego ludzi - wara!
  • ~bądźmy rozsądni
    (2013-03-27 20:09)
    No cóż, równie "zacofana" jak Polska jest większość państw świata.
    Kiedyś dżuma też nie dotarła z Europy Zachodniej do Polski - i dobrze.

    Nie ma sensu ciągle odgrywać się za rok 1968.
  • ~jaja jak berety
    (2013-03-27 20:11)
    WYOBRAŻACIE SOBIE STADO TAKICH POLAKÓW JAK TA NA ZDJĘCIU ?
  • ~wigraszek
    (2013-03-27 20:12)
    Oświecona,przez żarówę!
  • ~afe
    (2013-03-27 20:12)
    JE.BNIĘ.TA BABA.
  • ~faust
    (2013-03-27 20:24)
    pani to juz podziekujemy.. w paryzewie madrzyc sie prosze
  • ~marcelek
    (2013-03-27 20:24)
    a zaczęło się od ciemniaka i chama wałęsy!
  • ~jan.k
    (2013-03-27 20:28)
    jedz na stale do Francji i nie wracaj to najlepszy wybor dla kobiety a moze to tylko POwloka gadajaca banialuki tam POtrzebuja dewiantow seksualnych i umyslowych
  • ~europejczyk
    (2013-03-27 20:28)
    Polacy to w 90% kapitalistyczni złodzieje i oszuści. To zakała Europy, prymitywy i totalna wiocha :(
  • ~kat czeka
    (2013-03-27 20:31)
    eeeebać toooska !!!
  • ~"postęp" leninowsko-gomułkowski
    (2013-03-27 20:38)
    Tow. Władysław Gomułka podobno kiedyś stwierdził, że "Polska stała na skraju przepaści, ale teraz postąpiła krok naprzód". Obecnie o taki "postęp" chodzi Mazurównie, Środzie i Palikotowi.
  • ~cynik
    (2013-03-27 20:43)
    Jak to nie ma wolności - jeśli nawet zacofani i ciemni celebryci mogą regularnie wypowiadać się w mediach?
  • ~Papkin
    (2013-03-27 20:53)
    Ciemnogrod sie buntuje , idzie nowe , czy chca tego nieudaczniki , czy nie chca ...
    Czas sie przyzwyczaic ...
    Ludzie juz przestaja wierzyc w banialuki gloszone przez katokomune ...
    Nawet Franciszek z Watykanu zaczal kumac , ze nie tedy droga , czas na zmiany...

Może zainteresować Cię też: