Wojewódzki: Przekonujemy się, że ksiądz to orientacja seksualna

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki znany jest ze swoich antyklerykalnych poglądów. Showman po raz kolejny, w bardzo ostry sposób wypowiedział się na temat pedofilii wśród księży.

wróć do artykułu
  • ~hans
    (2013-03-27 14:06)
    Celebryci to idioci...
  • ~ministrant
    (2013-03-27 13:48)
    W WIELU PRZYPADKACH RACJA JEST PO STRONIE WOJEWÓDZKIEGO,NIESTETY.TYLKO NIEWIELU Z TYCH W SUTANNY ODZIANYCH JEST ODPOWIEDZIĄ NA POWOŁANIE ,ZNACZĄCA ILOŚĆ ZAPĘDZIŁA MAMONA I CHĘĆ BYCIA NIEODPOWIEDZIALNYM ZA WŁASNE LOSY I WŁASNE ŻYCIE.
  • ~Were
    (2013-03-28 07:38)
    Ksiadz placi podatek nawet za ciebie.,bo liczy sie ilosc mieszkancow w parafii, niezaleznie czy ktos chodzi do kosciola czy nie . Idz do proboszcza w swojej parafii i zapytaj, wtedy inaczej bedziesz mowil. Kto ci powiedzial,ze ksieza nie placa podatkow. Pewnie myslisz o ofierze. Jaka to bedzie kwota jak dasz zlotowke?

    No nieźle xD Płaci jak świadczy usługę. Z co łaska to psi c..j widzimy xD. Gratulacje... A Anglii płacą podatki. W efekcie jak ksiądz nie ma owieczek to kościół jest przejmowany. Miło widzieć jak kościół służy jako magazyn:). U nas niestety młodzi nie maja gdzie się podziać, jeździ się po dziurawych drogach a grube miliony pakowane są tam gdzie są trwonione.
  • ~widz
    (2013-03-27 21:39)
    A Wojewódzki to miernik głupoty .Kamień przydrożny ma kilka tysięcy Wojewódzkich.
  • ~ANTYRELIGIJNY
    (2013-03-27 22:52)
    "~ja wiem2013-03-27 21:35
    Bargiel!1 Ksiadz placi podatek nawet za ciebie.,bo liczy sie ilosc mieszkancow w parafii, niezaleznie czy ktos chodzi do kosciola czy nie . Idz do proboszcza w swojej parafii i zapytaj, wtedy inaczej bedziesz mowil. Kto ci powiedzial,ze ksieza nie placa podatkow. Pewnie myslisz o ofierze. Jaka to bedzie kwota jak dasz zlotowke?"

    PIZNIJ SIE W DEKIEL KSIADZ NIE PLACI PODATKU TYLKO PLACI DLA PROBOSZCZA A TEN DO WATYKANY, PANSTWO POLSKIE ZLAMANEGO GROSZA Z TEGO NIE WIDZI KATOOSZOLOMIE
  • ~paweł
    (2013-03-27 20:32)
    tak zgadzamy się z Wojewódzkim :)
    przejrzyjcie na oczy! nie pozwalajmy przestępcom chodzić po ulicach!
    pedofile do więzień!
  • ~emeryt
    (2013-03-27 23:27)
    Acoż za autorytet moralny się odezwał,chce zaistnieć po swoich wpadkach to czepia się duchownych i uogólniaswoje opinie na wszystkich księzy ,asą rożni tak jakw każdej grupie społecznej .Pan Wojewodzki o innych religiach sie nie wypowie bo wie straciłby bardzo wiele,może pan wypowie się o judaizmie lub islamie?
  • ~nie wszystko można publikować
    (2013-03-28 01:41)
    ZDEJMIJCIE WRESZCIE TO GooWNO BO DOROBICIE SIE TYSIĘCY SPRAW O OBRAŻANIE UCZUĆ RELIGIJNYCH CO DOPROWADZI WAS DO KOMPLETNEJ PLAJTY. JAK MOŻECIE TAKIEGO BYDLAKA CYTOWAĆ JESTEŚCIE NIEODPOWIEDZIALNI I POWINNO SIE PRZECIW WAM SKIEROWAĆ SPRAWĘ DO KOMISJI ETYKI MEDIÓW ORAZ DOPROWADZIĆ DO WASZEGO ZAMKNIĘCIA BO PODJUDZACIE LUDZI DO WOJNY RELIGIJNEJ.
  • ~mor
    (2013-03-28 07:56)
    Do ~ bogdan. Taki, to nawet gdyby mu dziecko ksiądz zgwałcił; powiedziałby, że to wina Tuska.
  • ~cxcezar
    (2013-03-28 07:53)
    Rzadko się zgadzam z Wojewódzkim ale w tym przypadku ma rację! Sukienkowi to już nawet nie ludzie,to święte krowy które nie obowiązuje żadne cywilne prawo /kościelne zresztą też/ Tylko zaślepiony pozbawiony własnej woli człowiek nie potrafi tego pojąć.
  • ~ja wiem
    (2013-03-27 21:35)
    Bargiel!1 Ksiadz placi podatek nawet za ciebie.,bo liczy sie ilosc mieszkancow w parafii, niezaleznie czy ktos chodzi do kosciola czy nie . Idz do proboszcza w swojej parafii i zapytaj, wtedy inaczej bedziesz mowil. Kto ci powiedzial,ze ksieza nie placa podatkow. Pewnie myslisz o ofierze. Jaka to bedzie kwota jak dasz zlotowke?
  • ~mor
    (2013-03-28 07:58)
    ~ Doktorku! - przesadzasz. choć masz sporo racji.
  • ~mor
    (2013-03-28 08:02)
    Do ~GUTEN TAG POMSOMOLCE - ************* SIE, Ty chyba na amfie.
  • ~Zyta
    (2013-03-28 08:58)
    Wojewodzki ma całkowitą rację.Religia stworzyła podałów czy się komuś podoba czy nie
  • ~kolporter
    (2013-03-28 08:46)
    Jak gwiazda się wypala, potrzebuje afery aby znowu zabłyszczeć na ekranie - najłatwiej w księdza, bo wzmaga napięcie wzbudza kontrowersje i bezkarne - jak widać Wojewódzki się wypalił i szuka rozpaczliwie ratunku
  • ~Ksawery
    (2013-03-28 09:00)
    Drozy państwo nie wstyd wam zajmować się takimi idiotyzmami reklamowanymi przez nędznego redaktorzyne a fe a f e .Przecież to kwalifikuje się jako wyrzutek normalnego społeczeństwa - przestańcie sie niezdrowo PODNIECAĆ takimi idiotyzmami !!!
  • ~satys
    (2013-03-27 21:36)
    Nie dziwie sie twojej wypowiedzi jakies Wojewodzki!
  • ~PeCet
    (2013-03-27 20:57)
    orientacja może nie, ale na pewno płeć, skoro "proszę pana" jest obraźliwe...
  • ~joliczka.
    (2013-03-27 21:27)
    Bardzo dobrze, że chociaż Kuba jako osoba znana szerszemu gronu ludzi zabiera w tej kwestii zdanie. I nie boi się tego robić. Jak najbardziej jestem za . Dziwię się, że więcej ludzi ze świecznika nie jest tak odważna . W tym środowisku panuje totalna hipokryzja i zakłamanie.
  • ~POwiatowa
    (2013-03-27 20:17)
    POpieram POwiatowego :) :) :) !

Może zainteresować Cię też: