Wojewódzki: Przekonujemy się, że ksiądz to orientacja seksualna

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki znany jest ze swoich antyklerykalnych poglądów. Showman po raz kolejny, w bardzo ostry sposób wypowiedział się na temat pedofilii wśród księży.

wróć do artykułu
  • ~Doktoor
    (2013-03-27 08:47)
    Zgadzam się. I dość dyktatury czarnych zboków, pijaków i pasibrzuchów, szerzących kretyński zabobon o gadającym wężu, rodzącej dzieci dziewicy i facecie ganiającym po wodzie, który został zombi
  • ~Tusz_tuszujący
    (2013-03-27 08:54)
    Wojewódzki jaki jest, każdy widzi. Jednak sporo w tym prawdy, co powiedział: ogrom afer (w tym tych najgorszych - pijaństwo i pedofilia) jest tuszowanych.
  • ~borys
    (2013-03-27 09:00)
    kuba niestety masz racje pedofil ksiadz to swietle prawa osoba swieta pedofil po ,cywilnemu ; to przestepca
  • ~GUTTEN TAG POMSOMOLCE
    (2013-03-27 09:06)
    A ZMARIHUANIZOWANY PACHOŁEK POSTKOMUSZY, TO JAKA ORIENTACJA SEKSUALNA ?
  • ~Jacek
    (2013-03-27 09:12)
    Tym razem zgadzam się z Wojewódzkim ,stan bezżenności w dzisiejszym świecie to prawdziwa anomalia prowadząca do zboczeń które niestety są na porządku dziennym.
  • ~sed
    (2013-03-27 09:13)
    Teraz przyszedl w me(r)diach czas na licytacje, kto w bardziej ohydny sposob bedzie mowil o kosciele. Ten osobnik musi koniecznie tez sie w to wpisac, kazde rodzaj dranstwa medialnego juz popelnil, co za roznica gdy znowu cos palnie. Mam nadzieje, ze ktos wytioczy mu proces jak za ponizanie Ukrainek.
  • ~xbot
    (2013-03-27 09:13)
    czy ten człowiek nie ma czasem sprawy karnej o głoszenie poglądów rasistowskich?
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-03-27 09:14)
    Niestety walka Koscioła z pedofilia jest skazana na porazke. Wynika to z samej istoty Koscioła.
    Otoz pedofil rozwaza gdzie bedzie mial najlepsze mozliwosci do zaspokojenia swoich chorych chuci. Po rozwazeniu z latwoscia dojdzie do wniosku, ze najlepszy dostep do ofiar i najwieksze mozliwosci unikniecia kary bedzie mial jako ksiadz w kosciele katolickim. I stad statystycznie wlasnie w KK mamy duza nadreprezentacje pedofili. CBDO.
  • ~jb
    (2013-03-27 09:24)
    a kto to jest Wojewódzki?
  • ~Kazik
    (2013-03-27 09:28)
    Kuba mi sie podoba (prawie) zawsze trafia w 10-tke
  • ~z pomorza
    (2013-03-27 09:39)
    Kuba ma w pelni racji w mojej rodzinie byly 2 osoby molestowane , niestety juz przedawniona sprawa,
    nawet za komuny nie bali sie dzieci gwalcic zboczency.
  • ~Janina
    (2013-03-27 09:41)
    Ja nie pozwole zeby moje dzieci bez nadzoru chodzily do kosciola,
    albo lepiej wcale.
  • ~AJWAJ
    (2013-03-27 09:48)
    Zakochani patrzą sobie w oczy, tkwiąc w miłosnym uścisku.
    W nocnej ciszy apartamentu wyraźnie słychać cicho wypowiedziane słowa:
    - Pragniesz mnie, Kuba?
    Odpowiedź głośno brzmi w pomieszczeniu sypialni:
    - Bardzo cię pragnę, Edwardzie….
  • ~litości
    (2013-03-27 09:53)
    kolejne dno osiągbiete...
  • ~Młot na celebrytów
    (2013-03-27 09:57)
    Moim powołaniem jest Wsadzenie w mordę wojewódzkiego nabrzmiałego prącia słonia do momentu aż wyjdzie mu z pośladków i zedrze mu pięty wraz z kośćmi.
  • ~cyt
    (2013-03-27 10:11)
    Zdrowy, młody facet żyje w celibacie. To jest choroba, albo jak mówi Wojewódzki orientacja seksualna. Kościół to swego rodzaju ochrona dla tych facetów, którzy wolą chlopców i facetów niż kobiety. Do ~sed. Gdy w ohydny sposób wyraża się Pawłowicz, przedstawicielka katolickiej partii PIS, o Grodzkiej, homoseksualistach to ci nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, biejesz jej brawo na stojąco. Gdy zaś księża popełniają zbodnię seksualną na dzieciach wmawiasz wszystkim, że to jest miłość bliźniego. To kto tu jest chory?
    Oczywiście w mediach katolickich o księżach homoseksualistach, pedofilach, oszustach nie usłyszysz. Bo tam króluje "miłość" do bliźniego, czytaj: PIS-u i stanu duchownego i nienawiść do tych, którzy mają czelność cokolwiek złego powiedzieć o księżach, kościele, papieżu. Oby twoje dziecko nie trafiło w ręce miłującego bliźniego klechy.
  • ~BAT NA PISIORÓW
    (2013-03-27 10:26)
    -antyfa- WOJEWÓDZKI TO TEN KTO CIĘ BZYKAŁ W ODBYT
  • ~bydlaku
    (2013-03-27 10:30)
    Za to kiedys odpowiesz , nie mozna bezkarnie ranic uczucia religijne..
  • ~hehe
    (2013-03-27 10:32)
    Ku..., to nie zawód - to charakter.
  • ~uwaga
    (2013-03-27 10:33)
    kupa powiatowa o swoich problemach
    interesujace?

Może zainteresować Cię też: