Janowski jednak wybaczył narzeczonej? "Będzie ją wspierał"

| Aktualizacja:

Robert Janowski trzy tygodnie temu wydał oświadczenie, w którym deklarował, że zrywa zaręczyny z Moniką G. oskarżoną o kradzież. Czyżby prezenter zmienił zdanie i postanowił wybaczyć ukochanej?

wróć do artykułu
  • ~sądzina nagrzana
    (2013-03-26 18:16)
    PO-matolskich złodziei należy kochać i już! Oni w POlandii są ponad prawem.
  • ~Usabatel
    (2013-03-26 23:05)
    Ludzie! Czy was pop...lo. W USA takie przestepstwo to zwykle kolegium. Kara pieniezna ok 2000dol i to wszystko. No chyba ze jest sie kilkakrotnym recydywista.
    Jest mniejszym przestepstwem niz jazda "pod wplywem".
    Ilu w Polsce popelnia wieksze wykroczenia i maja sie dobrze ? Ale to juz taka polska mentalnosc gdzie kradziez paru setek zlotych jest wiekszym przestepstwem
    i bardziej napietnowana niz jazda mordercy za kierownica.
  • ~lucy
    (2013-04-18 18:27)
    Zniszczył życie rodziny
    wspaniałej żonie i dziewczynkom. Zaczął tę złodziejkę stawiać za wzór córkom a zonę lekceważył... Dobrze mu tak.. Teraz widzi jaką czyściutką panią poznał... Złodziejka- wstyd... wstyd... wstyd... Jak Ty teraz wygladasz?
  • ~Beatek
    (2013-03-29 08:56)
    Takie wyuzdane dziewuszysko! Do tego złodziejka i handlara kradzionymi rzeczami. Gratuluję wyboru!
  • ~-
    (2013-03-27 19:43)
    Brawo Robert - nareszcie zrozumiałeś co jest w życiu ważne .
  • ~ajax
    (2013-03-27 08:43)
    Monika G. to zapewne przyszła gwiazda TVN.W tej telewizji lubią promowac ludzi oskarżanych o złodziejstwo, oszustwa, łapówkarstwo, przekręty itp.
  • ~MAX
    (2013-03-27 08:37)
    Od tego czasu gdy się pojawia Janowski z partnerką, wszyscy trzymają płaszcze przy sposobie i sprawdzają czy mają portfele!
  • ~parasolka
    (2013-03-27 07:47)
    Miejsce złodzieja jest w kiciu! to nie PRL to Ameryka.
  • ~dona
    (2013-03-27 06:54)
    Dokładnie jak tu piszą program Janowskiego już się zurzył jest badziewny dajcie kogoś lepszego młodszego niech zarobi sobie !
  • ~Marek z W-wy
    (2013-03-27 02:01)
    No to Drzewieckiemu nie uda sie teraz calej winy zwalic na Monike Glodek ! Polowica Drzewieckiego pojdzie do pierdla , bo Janowski nie pozwoli , zeby Miro
    Drzewiecki oczernial Monike Glodek !
  • ~Iron Beret
    (2013-03-27 00:54)
    Zima nie odpuszcza i Janowski spękał przed mrozami. Potrzebne mu futro!
  • ~Fil
    (2013-03-26 23:34)
    Nie zostanie uniewiniona bo kradla i zlapano ja na cieplo, sam mialem okazje zlapac na goracym uczynku eleganckie, pretensjonalne panie, okazalo sie polki ktore zmienialy paski od drogich torebek na ktorych byly ceny i zmienialy na tansze. Ich arogancja byla irytujaca i chetnie bylem swiadkiem przeciwko tym polskim "gwiazdom" na urlopie.
  • ~tele-wic
    (2013-03-26 23:19)
    Przywiozła mu kilka futer do sprzedania, więc wybaczył. Szmal, to szmal.
  • ~POLak
    (2013-03-27 07:23)
    To tak jak w tym porzekadle."Szczyj komuś w oczy a ona mówi że to deszcz pada".
  • ~xxx
    (2013-03-26 19:18)
    GŁUPI ĆIUL
  • ~Piotr
    (2013-03-26 22:51)
    Polski syf.Dajcie kogos innego do prowadzenia programu zamiast janowskiego.Trzeba dac zraobic innym aby postawili rodziny na nogi.Janowski sie juz zuzyl.Z poblicznych pieniedzy utrzymuje cieniare.Typowy kundel .
  • ~Artur
    (2013-03-26 22:18)
    Zwolnić kolesia koszmar zeby takie typki występowały w publicznejnTV zero wstydu i ambicji
  • ~akcent
    (2013-03-26 21:04)
    Złodziejka i c i u l.nowy program tv-na pewno chwyci gdy wystąpią tacy celebryci
  • ~jan.k
    (2013-03-26 20:56)
    J
    anowski jak YTusk skundlony bo jak inaczej nazwac ludzi bez ambicji i honoru
    pogonic to bractwo wzajemnej adoracji z TV i z reprezentowania Polski i Polakow
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-26 20:55)
    Jak czytałem jakiś czas temu w,, Dzienniku'' od tej pani kupowały ciuch celebrytki, można domniemywać skąd były te ciuchy. Na miejscu byłej żony Janowskiego strzegł bym dzieci przed kontaktami z tą panią.

Może zainteresować Cię też: