Jak podaje "Super Express", kompozytor poślubi córkę Katarzyny Grocholi już 30 maja. Sztaba i Szelągowska do tej uroczystości przygotowywali się 11 lat, nic więc dziwnego, że planują zorganizować ją z wielką pompą. Zdaniem tabloidu, para wyda na wesele nawet pół miliona złotych.

Reklama

Ceremonia ma odbyć się w luksusowym hotelu znajdującym się w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Państwo młodzi chcą świętować ten dzień w towarzystwie 300 zaproszonych gości, którym oczywiście zapewnili nocleg. Wśród nich znalazły się takie osobistości, jak Kora, Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska, Ola Kwaśniewska z mężem Jakubem Badachem i Mara Rodowicz. Uroczystość swoimi występami uświetnią ponoć Natalia Kukulska i Kasia Klich.

Jeśli doniesienia o kosztach wesela są prawdziwe, może okazać się, że ślub Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej będzie najdroższym w polskim show biznesie. Tabloid twierdzi jednak, że dla kompozytora nie jest to duży wydatek. Zdaniem "Super Expressu" bowiem, Sztaba zarabia nawet 100 tys. złotych miesięcznie.