Modelka i kompozytor od pewnego czasu pokazywali się wspólnie na imprezach, Felicjańska nie chciała jednak przyznać, łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Ostatnio postanowiła jednak obwieścić światu, że jest w związku z Yossarianem Malewskim. Poproszona o komentarz przez "Fakt", odparła:

Reklama

Miłość czasem przychodzi znienacka, ukryta, wtedy gdy już przestajemy wierzyć w to, ze w ogóle istnieje. To właśnie ona może uratować nam życie, gdy przestaje chcieć się żyć, może przywrócić wiarę w szczęście i zaufanie wtedy, gdy przestajemy wierzyć, że jeszcze można ufać, że można być szczęśliwym - wyznała tabloidowi zakochana gwiazda.

Ilona Felicjańska wystąpiła w teledysku Yossariana Malewskiego do piosenki "Kołysanka". Kompozytor zachwycał się wówczas plastycznością modelki:

Profesjonalizm Ilony, jej plastyczność i umiejętność pokazania emocji są powalające. Kiedy nagrywaliśmy sceny najcięższej depresji naszej bohaterki, połowa ekipy próbowała ukryć łzy. Patrzyliśmy na Ilonę i aż nas samych wszystko wewnątrz bolało z cierpienia. A kilka godzin później nagrywaliśmy sceny końcowe, gdzie Ilona jest zadowoloną pewną siebie i przepiękną kobietą. Wygląda jak milion dolarów – powiedział muzyk w wywiadzie dla jednego z portali internetowych.

Zobaczcie Ilonę Felicjańską w klipie jej nowego ukochanego.

http://youtu.be/PDOQqu3aB9Y