Kulisy związku Tadli i Kreta: Jarek był wolny, gdy zainteresował się Beatą

Jarosław Kret i Beata Tadla kilka dni temu oficjalnie potwierdzili, że są parą. Plotkarskie media od razu posądziły prezentera pogody, że dla nowej miłości pozostawił swoją dotychczasową partnerkę i ich wspólnego syna.

wróć do artykułu
  • ~polsatowski..
    (2013-03-14 15:31)
    Nooo, ale przywalila Kiletlinskiemu..., czytaczka z promptera...taka to kariere robila...a maz byl jednym z szefow w polsacie...alez ta baba jest wstretna..tu mizdrzonko, a tak naprawde wredna sucz...nie dajcie ludzie soba manipulowac...
  • ~lis
    (2013-03-14 15:39)
    ale POszedl na wech a ja myslalem ze sie wezmie za kurskiego bo takom balade p i e r d o l n o l w telewizorze ze o malo nie zemdlala
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-14 18:08)
    no ciekawe, czy mają szansę uzyskać ślub kościelny czy też są skazani na konkubinat ?
  • ~Symulator
    (2013-03-14 18:20)
    Ciekawe czy mu już fleta wygniotła.
  • ~Zgredek
    (2013-03-14 19:00)
    Ale macie komentarze. Dorośli ludzie. Dobrze, że im się jeszcze chce w te klocki bawić. Niech im się szczęści.
  • ~Kiks
    (2013-03-14 20:51)
    Jeśli Tadli odpowiada taki partner po przejściach z odzysku, to niech go ma. Gorsza sprawa, jeśli z przyjacielskich związków -wg Kreta- rodza się dzieci.Tak więc jest Franio a Kret czuje się wolny. I tak można bez końca.
  • ~tomasz
    (2013-03-14 20:53)
    Patologia i tyle Dać du..y byle sława była.
  • ~SP
    (2013-03-15 01:38)
    JK bardzo długo nieudolnie terminował jako prezenter pogody. Za to pajacowanie jeszcze mu nieźle płacili z naszych abonamentów. Trochę się wreszcie poprawił, ale przez taki okres można byłoby konia nauczyć tańczyć.
    PS Nie wiem kto ostatnio płacił za jego reklamę w telewizji pt. 'Głosuj na Kreta".
  • ~Knurek
    (2013-03-15 02:05)
    Dziecko kreta to kretyn.
  • ~życzliwy
    (2013-07-07 00:59)
    Przetrwac może tylko taki związek,gdzie jest wzajemna miłosć i dobroć.Życzę wszystkim kochającym się ludziom,dużo szczęścia.
  • ~janinaH
    (2015-03-01 22:19)
    Jeszcze ras to samo , mężczyźni to samce , kobiety nie wierzcie w żadną miłość , zaciągnąć do ołtarza czy do magistratu związać odpowiedzialnością niech zapłaci za używanie ciebie .
    Dla niego jesteś potrzebna byś mu była pod ręką gdy bombarduje mu jądra testereon a gdy przestaje to bez skrupułów porzuca .

Może zainteresować Cię też: