Leonardo DiCaprio ciągle podoba się kobietom, nawet dużo młodszym od siebie. Sam aktor nie znajduje jednak uznania dla dojrzałej kobiecej urody. Na planie filmu "The Wolf Of Wall Street" słynny Leo miał spore opory ze złożeniem pocałunku na ustach partnerującej mu brytyjskiej gwiazdy - 66-letniej Joanny Lumley.

Reklama

Kręciliśmy scenę pocałunku dość długo - wyjawiła aktorka podczas wizyty w programie Alana Carra "Chatty Man". Joanna Lumley przyznała, że 38-letni DiCaprio potrzebował czasu, by oswoić się z sytuacją.

Po 27 ujęciach wreszcie się udało! - powiedziała ze śmiechem Brytyjka, którą widzowie na całym świecie znają z komediowej roli podstarzałej nimfomanki w serialu "Absolutnie fantastyczne".

W filmie "The Wolf Of Wall Street" w reżyserii Martina Scorsese, Leonardo DiCaprio wciela się w postać maklera giełdowego, zaś Joanna Lumley gra jego... ciotkę. Szczegóły scenariusza i okoliczności, w jakich między bohaterami dochodzi do pocałunku trzymane są do czasu premiery filmu w ścisłej tajemnicy.