Amerykanin przyznał, że marzy o stałej partnerce u swego boku. 38-latek, który w tej chwili z nikim nie jest związany, ma przed oczami dokładny obraz swojej kobiety. Wie, jaka powinna być, a jakich cech nie może mieć.

Reklama

Przede wszystkim nie może robić z siebie pajaca. Szukam kobiety dojrzałej, świadomej swojej wartości. Nie może przede mną grać. Oczywiście nie bez znaczenia będzie inteligencja i poczucie humoru. Musi mieć też interesującą i otwartą osobowość - powiedział i dodał, że sam na pewno nie jest romantykiem.

Nie podejmuję żadnych decyzji pod wpływem chwili. Również tych związanych ze sferą miłosną. Jestem raczej racjonalny i często wszystko analizuję - przyznał.

DiCaprio nie chce jednak niczego robić na siłę i dlatego ze spokojem i pokorą czeka na przyszłość. Co się stanie, to się stanie. Niczego na pewno nie będę przyspieszał. Podchodzę do tego na luzie - powiedział.

Nie martwi go nawet fakt, że niedługo będzie miał już 40 lat. Wręcz przeciwnie - cieszy się już na to, by rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Chcę w końcu skończyć z rutyną i chciałbym otworzyć się na całkiem nowe rzeczy. Na pewno chcę też znowu trochę pojeździć po świecie - zapowiedział.