Małgorzata Socha przerywa milczenie: Jestem w ciąży

O ciąży Małgorzaty Sochy media spekulują od kilku tygodni, dotychczas jednak aktorka milczała, bądź kategorycznie zaprzeczała rzekomym plotkom. Te jednak okazały się być prawdziwe, bowiem sama gwiazda potwierdziła je na antenie stacji TVN.

wróć do artykułu
  • ~majka
    (2013-03-16 10:28)
    jesli juz kogos tak bardzo bolą cudze grzechy to może spać spokojnie, Pani Socha ma męża od dawna, ale i tak uważam ze to tylko i wyłącznie jej/ich sprawa, a najważniejsze jest teraz dziecko - gratuluje!, jak zresztą każdej mamie :)
  • ~tasso
    (2013-03-16 10:35)
    Symulator - z toba chyba nie jest najlepiej:/ współczuje. "powinna pozostać w zaciszu i urodzić dziecko a nie chwalić się przed całym światem" - tak powinna wyjechac na koniec świata, zaszyć sie w jaskini i za kare ze jest w ciąży przez 9 msc a moze i dłużej z niej nie wychodzić, to jakiś obłęd:/ właśnie ma się czym chwalić - dzieckiem - chyba nie ma lepszego powodu do dumy, choć nie uważam zeby sie chwaliła, no coz brzucha nie da sie schowac do torebki ku radości tobie podobnych
  • ~maden
    (2013-03-11 14:33)
    Gratulacje :)
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-11 14:24)
    Gratuluję Pani i pytam kto jest szczęśliwym ojcem i (mam nadzieję) mężem.
    Czy dziecko jest ślubne ? Czy też nie ?
  • ~Symulator
    (2013-03-11 14:32)
    Nigdzie nie dostrzegam o tym, że ta pani jest w związku sakramentalnym.
    Czy nie powinno być tak , że powinna pozostać w zaciszu i urodzić dziecko a nie chwalić się przed całym światem, że zgrzeszyła i urodzi nieślubne dziecko ?
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-11 14:58)
    Kim jest małżonek Pani Sochy ?
  • ~Anka
    (2013-03-12 00:03)
    A co to za pytanie! Jej dziecko, jej sprawa. Cholera włażą z butami nawet do łóżka hipokryci jedni! Zajmij się własnymi grzechami, na pewno jest ich wiele a od cudzych wara.
  • ~ola
    (2013-03-16 10:22)
    a co wszystkich tak na moralizowanie innych wzięło, zweryfikujcie najpierw swoje grzechy a potem ewentualnie wytykajcie innych, typowe w naszym społeczeństwie niestety
  • ~Robnad
    (2013-03-12 08:41)
    Generalnie kolejność powinna być taka.
    Najpierw ślub później dziecko a nie na odwrót.
    Świat zwariował, w artykule nigdzie nie jest napisane, że ta Pani żyje w konkubinacie, nigdzie nie wspomniano o ojcu.
  • ~fan
    (2013-03-12 10:14)
    W dniu 5 lipca 2008 roku zawarła związek małżeński z aktorem Krzysztofem Wiśniewskim.(przyt. wikipedia). Najpierw poczytajcie o aktorce a następnie piszcie bzduryyyy.
  • ~ana
    (2013-03-16 01:36)
    Ślicznie pani wygląda! Gratulacje
  • ~Ryzy Donek.
    (2013-03-25 23:21)
    wojewodzki chyba ja puknal bo go chwali.

Może zainteresować Cię też: