Tadla dorastała w biedzie: Nie mieliśmy w domu łazienki ani kaloryferów

Beata Tadla jako jedna z najpopularniejszych osobowości polskiej telewizji, wiedzie wygodne i dostatnie życie. Dziennikarka wyznała jednak, że nie zawsze żyła w takim luksusie.

wróć do artykułu
  • ~Jan z Kujaw
    (2013-03-11 15:34)
    A szczaw jadła? A tak na marginesie - co za pampers podjął temat Tadli? Kim ta pani jest?
  • ~satyr
    (2013-03-11 17:20)
    "Myli" pojęcia, - "bieda" z "niewygodą".
    Każda "sroka" swój ogon chwali- powiedzonko (to i ja się "pochwalę").
    Jako 6-cio latek (myłem się w misce zimnej wody- rano i wieczorem) chodziłem na kopalnię (grubę) w soboty, do łażni i myłem się z górnikami (bałem się że mnie "zgwałcą"- mieli takie duże "siusiaki" -strach ma wielkie "oczy").
    Nie było w domu ciepłej wody, ani kaloryferów *spało sie w zimie przy otwartym "lufciku" (pod pierzyną)- w nieogrzewanym pokoju (izbie).
    Jedynym ciepłym pomieszczenie, była kuchnia (gdzie się gotowało jedzenie).
    To nie była "bieda", tylko "niewygoda".
    Były "łaznie" miejskie (płatne), na kopalni nie płaciłem za wodę,kanalizację,ogrzewanie itd...
    Życzyłbym "sobie" aby zakłady pracy udostępniały "łażnie" (bezpłatnie) - szerokiej "masie" Obywateli (jak "starzy" Rzymianie, swoje "termy") dla "higieny" (zdrowia).
    Ludzie coraz mniej się "myją" (oszczędzają na wodzie,prądzie,kanalizacji,itd...).
    Jedni się "kąpią" w luksusach, a drudzy w "gnojówkach" (jak świnie - "bez obrazy").
  • ~r46
    (2013-03-11 17:57)
    Następna nieszczęśliwa po Górniakowej.Tamta czekała jak mama wróci,żeby założyć jej buty,ta nie miała łazienki.A kto miał łazienkę jak większość ludzi mieszkała w starym budownictwie.Co to za moda na wyciąganie rodzinnych brudów.Ludzie mają swoje problemy i g..no ich obchodzi następna czytaczka telewizyjna.
  • ~widz
    (2013-03-11 16:39)
    Jednak głupia, więc do tv się nadaje.
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-11 19:12)
    Tępa gęś.
  • ~Zuzia
    (2013-03-11 16:37)
    Tadla - może jeszcze powie, że była w rodzinie patologicznej.Brak dyskrecji! Dobre maniery wynosi się z domu i brak łazienki nie ma z tym nic wspólnego. Jeszcze żyją rodziny, które nie mają prądu, a mamy XXI w. A czy teraz pomaga swoim bliskim?
  • ~dziennikarka
    (2013-03-11 15:08)
    Tadla dorastała w biedzie... w dzisiejszych czasach prawie co trzeci Polak żyje na granicy ubóstwa i żyć musi, bo nie ma innego wyjścia. Ona w tej chwili żyje ponad stan,czego inni nie mogą tego samego powiedzieć o sobie.
  • ~nornik
    (2013-03-11 15:12)
    RE Edward Sopot - czemu jesteś platonicznie zazdrony-to zły nawyk. Radze Ci idz do piwnicy i schowaj się tam by w spokoju powspominać a za KRETA I TAK ROBIŁ NIE BĘDZIESZ. W piwnicy ciężko sie czegokolwiek "dokopać" sam beton.
    P.S. uważaj nie siadaj na betonie bo dostaniesz wilka a wilk to nie jest zwierze głupie nie siedzi w piwnicy tylko w... lesie.
  • ~Edward Sopot
    (2013-03-11 13:45)
    baaardzo mi się podoba pani wypowiedz
    Przypomina mi moje młode lata ale..

    Ale ten kret !

    miałem nadzieję że wyżej pani sięga !
    Mimo to życzę powodzenia
  • ~dziadek
    (2013-04-23 07:27)
    ...Wszystkie te "urodziwe" dopisują sobie życiorysy np Lenin JPII..itd
  • ~matka
    (2013-03-11 10:56)
    Boooooosze...co za idiotka...wspolczuje synkowi..
  • ~Bida Pompka
    (2013-03-11 12:15)
    Beata, wzruszyłas mnie.
  • ~Dziemba
    (2013-03-11 11:32)
    no to był smrodzik- taki jak teraz w TVP podczas nadawania "Wiadomości"
  • ~tyz
    (2013-03-11 11:27)
    Cos takiego...
    Ale jakies piece w domu byly? Woda w studni tez byla? Wychodek zapewne tez.
    Wiec nie pieprz kobito o biedzie. Dostep do szkol mialas, do sluzby zdrowia tez.
    Byly biblioteki, PKS-y, pociagi.. Kolonie, wycieczki szkolne itd.
    Co ty wiesz o biedzie?
  • ~Rex
    (2013-03-11 11:21)
    juz jej nie lubie i jej lovelasa krecika zreszta on mi od dawna podpadał jak prezentował pogode po h tak sie podniecac
  • ~medioznawca
    (2013-03-11 11:17)
    Piosenka ma swoja dode, aktorstwo..cichopek...no a dziennikarstwo...tadle...wszystkie koncza tak samo...naprawde wspolczuje..
  • ~Też prof.
    (2013-03-11 11:14)
    "Czym skorupka za młodu nasiąknie ..."
    Kiedyś nie miała łazienki teraz rozumu.Czyli bilans na zero.
  • ~Gabriel
    (2013-03-11 11:00)
    Zakaz wypowiadania dla tej celebrytki! Ze też TVP nie wstyd za te babę...
  • ~wio
    (2013-03-11 11:07)
    czy brak łazienki to bieda
  • ~stary telewidz
    (2013-03-11 10:30)
    Wpływ posiadanych obecnie "luksusów" wyraźnie zaatakował gładką płaszczyznę mózgu tej idiotki. Pytanie - kto wynalazł i lansuje taką kretynkę?

Może zainteresować Cię też: