Janowski nie wiedział o aresztowaniu narzeczonej. Jest załamany

| Aktualizacja:

Robert Janowski, którego narzeczona była aresztowana w Stanach Zjednoczonych za kradzież futer ze sklepu, nic nie wiedział o kryminalnym incydencie ukochanej. Prezenter jest ponoć załamany i zawstydzony całą sytuacją.

wróć do artykułu
  • ~igus
    (2013-02-28 05:35)
    Pogromca smokow-ale jestes glupi.
  • ~bolek
    (2013-02-28 11:49)
    Zawstydz0ny a nie wiedział nic o działalności tej narzeczonej ? czy tylko udaje Przecież te futra miały trafić do butiku w Warszawie taka właśnie firmę prowadziła ta narzeczona kradzionych luksusowych towarów Zamienił stryjek siekierkę na kijek Panie Janowski wracaj Pan do żony i dzieci
  • ~Ręce opadają.
    (2013-02-28 13:47)
    Drugi Marcinkiewicz nam się trafił,co zrobić jak wali w głowę głupota i na siłę zgrywają młodzieniaszków nie patrząc nawet na rodzinę,dla mnie rodzina jest najważniejsza.
  • ~CO ?
    (2013-02-28 13:06)
    A co na te kradzieże wydepilowany starszy śmieszny pan, wczasujący parę razy w roku na Florydzie? Wszak to członkowie i również - jak on - wielbiciele PO!
  • ~Zgredek
    (2013-02-28 13:00)
    Do ~janinaH2013-02-28 12:10 - chory pomysł. Takim nie uczciwym narodem jesteśmy. Stale dostaje po d i po uszach od rodaków. Mali Polacy są wobec władzy i podli wobec uprzejmych i kulturalnych. Boją się ludzi złośliwych i podłych i choć ten ktoś jest nikim, to mu w d bez mydła wchodzą, bo małe ****** a dużo smrodu narobi. I potem jest szok, gdy osoba ustępująca mówi basta. I spokojnie robi porządek, na swój sposób z uczciwymi, szlachetnymi, bogobojnymi patriotami /bo za tylko takich się nasi uważają, wady to ma ten obok, a oni to prawi sprawiedliwi jak t. Rydzyk, PiS-paci i Rydzole /wstawić swoich wyżej podobnych/. Otwierać granicę dla naszych - niech zobaczą, czy gdzie indziej ustosunkowanym i bogatym tyle wolno.
  • ~jasiu
    (2013-02-28 12:59)
    To hańba, hel, trotyl, Putin z Tuskiem, sztuczna mgła, Komoruski, zdrada o świcie, sfałszowane zwłoki, bomba termobaryczna i strzały w 1'26"!
  • ~prawda
    (2013-02-28 12:27)
    w z idzisz Robercik czym kończy sie przyjażń z PO
  • ~Janusz
    (2013-02-28 12:27)
    Cokolwiek czynisz czyn roztropnie i patrz na koniec !!
  • ~MAJA
    (2013-02-28 12:14)
    NO I ODBIJE SIE NA TWOIM WIZERUNKU PUSZCZAC RODZINE, DZIECI DLA PUSTEJ PAZERNEJ BABY???
  • ~rada
    (2013-02-28 12:10)
    Panie Janowski trzeba myśleć głową, a nie penisem.
  • ~janinaH
    (2013-02-28 12:10)
    Ten Drzewiecki i te jego dwie panie powinni dostać zakaz wjazdu do Polski , zesłać ich na banicje , oni popsuły Polakom reputację .
  • ~Yowisz
    (2013-02-28 12:11)
    Kurna ale ekipa, żenada.
  • ~zenek
    (2013-02-28 11:52)
    Salonowa elita wstyd i żenada Zobaczcie jakie tam sa prawa dla wszystkich jednakowe a u nas Drzewiecki za przekręty siedzi na Florydzie i od czasu do czasu w telewizji TVN jako celebryta wstyd
  • ~newyorker77
    (2013-02-28 11:50)
    Rodaku drogi, gdybys pomieszkal w Ameryce rok przynajmniej, tutaj, wsrod Polonii pszenno-buraczanej, greenpoincko-jackowej, resztki wlosow stanelyby Ci niczym Chinczykowi. Jedno jest pewno: Polak wszystko potrafi. A Polka jeszcze lepiej.
  • ~POLKa
    (2013-02-28 11:25)
    Co za wswtyd przy kontroli po wyjsciu ze sklepu PANIE dwie musialy sie do naga rozbierac???i tak stanac przy kontrolujacych.Oj POLACY amerykanie sie smieja z polakow.No i to nie jest pirwszy taki przypadek z polakami.
  • ~Szok.
    (2013-02-28 14:12)
    Ja myślałam,że futer już nikt nie kupuje a tu masz lemingi do USA jadą aby kraść futra,na dodatek nam polakom wstyd wielki przynoszą na cały świat.Biednym polakom do głowy nie przyjdzie aby kraść a nie raz nie mają na chleb,choćby wczoraj sąsiadka przyszła z płaczem, abym jej dała na chleb.A tu masz czym większy bogacz to gorszy cham.
  • ~df
    (2013-02-28 11:02)
    pewnie kradła, kradnie i kraść będzie! taka natura złodzieja. teraz futro jutro dom i konto.
  • ~klwi
    (2013-02-28 10:55)
    Czekam na kolejny odcinek "Jaka to melodia" i piosenkę o futerkowej narzeczonej
  • ~taka prawda