Janowski nie wiedział o aresztowaniu narzeczonej. Jest załamany

| Aktualizacja:

Robert Janowski, którego narzeczona była aresztowana w Stanach Zjednoczonych za kradzież futer ze sklepu, nic nie wiedział o kryminalnym incydencie ukochanej. Prezenter jest ponoć załamany i zawstydzony całą sytuacją.

wróć do artykułu
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-02-27 19:48)
    tak jak narzeczona OSZUKUJE GO TFUU SSK I BANDA JEGO przyduPOsów na czele z MIREM i INNYMI CMENTARNYMI BANDYTAMI .. ALE on Z TEGO TOW.arzystwa...
  • ~zdroworozsądkowy eebaka
    (2013-02-27 20:04)
    Tak to się kończy jak chce się pukać seksowne laski ha ha ha ha
  • ~der
    (2013-02-27 20:05)
    Nie wiedział tak jak nie wiedział Tusk o swoim dziadku.
  • ~fifi
    (2013-02-27 20:06)
    Poleciał na młodą kosztem dzieci a wystarczyło w sypialni gasić światło.
  • ~miki
    (2013-02-27 20:06)
    Eksia musi mieć GIGANTYCZNĄ satysfakcję :D nie dość, ze baba złodziejka, to zakłamana- a tu pan J. starał się, by z nim i nową flamą jego córki zamieszkały :D to się nazywa ironia losu :D
  • ~Amapola
    (2013-02-27 20:08)
    a sam Janowski teraz wyszo szydło z worka jakich ma znajomych Drzewiecki ! co za obciach
  • ~oko
    (2013-02-27 20:10)
    idz na spacer zapocony
  • ~janinaH
    (2013-02-27 20:15)
    Dobrze ci tak , to kara za to żeś zostawił żonę i dzieci dla takiej kleptomanki ,
    Ja już nie oglądam tego programu , Pamiętam jak mówiłeś że będziesz miał dziecko , jest takie maleńkie jak fasolka że kocham was obie żonę i to życie takie maleńkie jak fasolka .
    a teraz już nie kochasz bo była ta złodziejka nie tylko futer .
  • ~cer
    (2013-02-27 20:29)
    Raz piszecie - partnerka, innym razem - narze\czona. Co za bzdury? Ten facecik jjest w postępowym związku partnerskim. Najwyższa jakość i szczyt postępactwa wg.PO, ruchu świńskich ryjow, SLD. Taki fajny lumpensalon.
  • ~dolina
    (2013-02-27 20:30)
    Niech janowski uważa żeby i jemu czegoś nie zawinęła z domu.
  • ~bb
    (2013-02-27 20:34)
    OBCIACHOWI LUDZIE !
  • ~Żyd Suss
    (2013-02-27 20:38)
    Bardzo mu tak dobrze Powinien wyleciec z telewizji jak wiąże się ze złodziejka.
  • ~taki sobie glos
    (2013-02-27 20:42)
    Miales rodzine [ zone dzieci],to trzeba bylo to szanowac.Chciales przebierac ,jak w ulegalkach,to teraz masz .wcale mi cie nie zal.Polecisz z telewizji?-No coz sam sie do tego przyczyniles. Z pewnoscia duzo straciles w oczach widzow ".Bul, bul."
  • ~olo
    (2013-02-27 20:57)
    W POlsce to by te panie jakiś czerwony ''rozgrzany'' sędzia wybronił, ale, wiadomo, Stany to Dziki Kraj...
  • ~VIPER
    (2013-02-27 21:39)
    Janowski plecie bzdury na pokaz !!! Ze złodziejką Moniką Głodek vel Janowską
    widział się po 5 grudnia 2012 r (jest zdjęcie z tego spotkania) !!!
  • ~bob
    (2013-02-27 21:59)
    A żonka Drzewieckiego też w amerykańskim pierdlu?
    I co następny dziki kraj - tylko, że tam za przekręty i kradzież się siedzi.
    W najlepszym razie szlaban na wizę do Stanów.
    Narzeczonym zostają jeszcze hipermarkety i kioski w Polsce.
    I to jest właśnie polska elyta. A potem wielkie oburzenie na dowcipy
    o Polakach. Ale to są właśnie ich prawdziwi autorzy.
  • ~bulgul
    (2013-02-27 22:09)
    związałby sie z biedroniem albo z grockim to by buł postępopwy a tak to pupcia zimna
  • ~Gina
    (2013-02-27 22:11)
    Jacy ci bogaci polacy pazerni Trzeba bylo jechac krasc do unii europejskiej a nie do stanow i robic wstyd za polakow Polonii amerykanskiej. Pamietajcie ze w Ameryce nie wolno krasc nawet guzika bo wszystkjo to zostanie ucchwycone i surowo ukarane. Pamietajcioe dlugoreczni polacy i to przewaznie pazerni bogacze ktorzy obkradaja nasza Polske ze wszystkiego ze czci wiary i wszelkiego dobra1111
  • ~dfrt
    (2013-02-27 22:16)
    no cóż śmieszny jest ten pan, nie ma prawa moralnie być oburzony i ma prawa by mówić o moralności.? już się ośmieszył a to dalsza konsekwencja tego układu
    trafił swój na swego. nie musi pracować w tv ma fajną nową i zaradną babkę.
    wszystkiego najlepszego.
  • ~gość
    (2013-02-27 22:21)
    Przenieście proces do Polski ,tutaj niezawiśli sędziowie mogą znależć dużo okoliczności łagodzących---żona ministra,myślała, że w tym sklepie można brać za darmo druga wspólniczka ---narzeczony prowadzi program w tv/ nie można go denerwować/ a przede wszystkim mała szkodliwość czynu.