Krystyna Pawłowicz, podczas jednego z ostatnich wywiadów wyznała, że jest przeciwna małżeństwom homoseksualnym, miedzy innymi dlatego, że ma na uwadze dobro dojrzałych, zamożnych mężczyzn:

Reklama

Młodzi chłopcy potrafią sobie podporządkować facetów, którzy mają jakiś dorobek życia. Zdarza się, że porzucają swoje rodziny, mając naturalne dzieci. Umożliwienie takim ludziom wejścia na równi z innymi w posiadanie czyjegoś majątku jest zwykłym skokiem na kasę. - stwierdziła posłanka PiS. W dalszej części wywiadu wyznała także, że uważa związki homoseksualne za "nietrwałe, a często nawet polegające na prostytucji".

Słowa Krystyny Pawłowicz wywołały prawdziwą burzę. Jedną z osób, które postanowiły skomentować tę kontrowersyjną wypowiedź, jest Michał Piróg:

Każdy mierzy własną miarą najwidoczniej. Ja bynajmniej nigdy się nie czułem ani nie czuję jak osoba ocierająca się o prostytucję. Jestem jedynie notorycznie gwałcony przez takich ludzi jak Pani Krystyna Pawłowicz. Idąc jej tropem to zabrońmy ślubów młodszych kobiet/mężczyzn ze starszymi partnerami. Mam nadzieję, że jest Pani jedynie dobrze opłacaną marionetką w tym cyrku, a nie tępą, zacofaną i ślepo zawziętą osobą. Czemu nieszczęśliwi odmawiają szczęścia innym? - napisał na swoim profilu Michał Piróg.