Linda i Żebrowski zarabiają fortunę na reklamach

| Aktualizacja:

Kryzys kryzysem, a niektóre z polskich gwiazd wciąż potrafią zarabiać krocie i to nie koniecznie na projektach artystycznych. Bogusław Linda i Michał Żebrowski ratują domowe budżety reklamami.

wróć do artykułu
  • ~MARIA2
    (2013-02-13 18:17)
    Dziwie sie ze w telewizji brak filmow ktore by interesowaly?Tylko reklamy za ktore placa krocie od ludzi zadaja by placic abonament a pieniedzmi szastaja na lewo i prawo?Dlaczego piosenkaze biora duza kase i nie sa opodatkowani my emeryci dostajemy glodowe emerytury i jestesmy opodatkowano o wszystko?Rzad przeliczy sobie ilu ma emerytow i ile bedzie kasy sciagnie?Rzad tez na siebie nie oszczedza SZLAK CZLOWIEKA TRAFIA TATRZAC NA TA GOSPODARKE JAKA JEST W POLSCE I LUDZIOM CIEMNOTE WCISKAJA
  • ~aktor spoza ukladu
    (2013-02-13 09:16)
    Hańbią zawód aktora. Ale i tacy z nich aktorzy, aktorzyny to lepsze określenie na takie osoby w tym towarzystwie wzajemnej adoracji
  • ~podatnik
    (2013-02-13 08:15)
    a za parę lat pojawi się artykuł"skandal,mnasze gwiazdy maja głodowe emerytury"tak jak o rodowiczce i innych ludziach tego biznesu.
  • ~jazu
    (2013-02-13 07:36)
    pan chrabja to moglby z powodzeniem reklamowac tran z kaszalotow, zdrowy, pozywny...
  • ~super Panowie, miło ogladać
    (2013-02-13 00:49)
    Fajne buziaki!

    Szacowna Komisja : Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Rzeczpospolitej Polskiej?
    Linda : Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej... :))))

    A z dr Falkowicza z Consalidą cud miód para się wykluwa pomału:))))
  • ~gerry5
    (2013-02-13 00:47)
    sprzedali się mamonie reklamując kłamstwa i trucizny
  • ~Shaquile
    (2013-02-12 22:16)
    Bardzo dobrze. Nigdy nie kupiłem niczego ze względu na reklamę albo występującą w niej gwiazdę. Niemniej nie mam nic przeciwko, że łupicie chłopaki na kasę głupich marketoidów i ich pazernych korpoidalnych preziów.
  • ~szczęśliwy z wyspy tuska
    (2013-02-12 22:15)
    a ja durny uczyłem się tyle lat, żeby drogi dobrze budować; a i tak drogi budują pustaki z plecami, a ja tyram na papryce w Holandii
  • ~andrzej m.
    (2013-02-12 22:14)
    do xyz: ubiegłeś mnie, oczywiście kardynalny i niedopuszczalny błąd w nazwisku. Niestety tabloidom nie chodzi o jakąkolwiek prawdę, nawet o prawdziwe nazwisko, ale o sensację. Wlazłem tu przypadkowo i już zmykam, na zawsze.
  • ~xyz
    (2013-02-12 20:03)
    Nauczcie się w końcu poprawnie nazwiska wybitnego polskiego aktora, Marka Kondrata, ludzie ruszcie głową.
  • ~Ted
    (2013-02-12 19:50)
    Każdy zarabia jak może.Nie ma w tym nic złego.
  • ~as11
    (2013-02-12 19:35)
    I tak trzymac Panowie !!!

Może zainteresować Cię też: