Borys Szyc zaliczany jest do grona gwiazdorów, którzy nie dążą do ustatkowania się. Aktor słynie ze słabości do imprezowego stylu życia, który raczej nie przystoi głowie rodziny. Wiele osób sądziło, że jego związek z Zofią Ślotałą, to tylko krótkotrwała znajomość polegająca na wspólnej zabawie.

Reklama

Informacja, jaka pojawiła się w dzisiejszym "Super Expressie" mogłaby sugerować, że aktor postanowił zrobić ważny krok i przenieść swój związek na wyższy poziom. Tabloid podał bowiem, że na palcu Ślotały właśnie pojawił się zaręczynowy pierścionek. Do zaręczyn miało dojść podczas egzotycznych wakacji, na jakie Borys zabrał Zosię.

Niestety okazuje się, że doniesienia tabloidu są nieprawdziwe. Jak podaje plejada.pl, Szyc i Ślotała faktycznie byli w egzotycznej podróży, był to jednak wyjazd służbowy, podczas którego Zosia wzięła udział w sesji zdjęciowej dla serwisu Złote Zakupy. Na wyjeździe nie doszło jednak do zaręczyn, bowiem zarówno Ślotała, jak i Szyc mają obecnie dużo pracy i brakuje im czasu na życie prywatne.

Borys Szyc i Zofia Ślotała znają się już od kilku lat, jednak w związku są od roku. Wcześniej aktor był zaręczony ze stylistką Kają Śródką.