Węgrowska płacząc tłumaczy się z udziału w seksaferze

| Aktualizacja:

Nazwisko Iwony Węgrowskiej pojawiło się w mediach w kontekście głośnej seksafery w polskim show biznesie. Piosenkarka po raz kolejny postanowiła wytłumaczyć, jaka była jej rola na jednym z seks wyjazdów.

wróć do artykułu
  • ~goj
    (2018-05-01 05:41)
    jako una saro i POskudno
  • ~mietek
    (2013-02-25 19:32)
    iwonko sex za kase to nic strasznego ty nie masz pomysłu na inny sposób zarobienia kasy to dajesz,ale jestes już stara i niestety ale wzięcie się skończy.Sztuczne cycki i wargi to koszmar,niedługo musisz przeprowadzić operację waginy bo wisi i jest chyba bardzo rozciągnięta i pomarszczona,ale za 20 tysięcy będziesz jak funkiel nówka.
  • ~wariaci
    (2013-02-05 06:40)
    Dajka czy nie, to jej sprawa, wszyscy tu kometują a sami ruchają się z kim popadnie i nawet za friko, bo niestety polskie zwykłe kury domowe nie mogę liczyć na nic innego poza szybkim sexem z brzydalem z małym penisem a jeszcze o małpim mózgu. A jej zapłacili czy nie, to już jedno, w każdym razie nikt nie może przeboleć że sam nie dostał takiej propozycji. Głupole. Zajmijcie się wszyscy swoimi brudnymi dupami.
  • ~kumpel
    (2013-02-04 09:16)
    dawala dobrze placili zlapali to placze ala dlaczego prostytucja w polsce nie jest karalna zawod jak kazdy inny nie ma sie czego wstydzic tylko prosze nie piszcie wiecej celebrytka kazda profesja ma swoja nazwe
  • ~obiektywnie
    (2013-02-03 11:03)
    Jej tłumaczenia można podsumować "nie potwierdzam nie zaprzeczam" ...czyli TAK
  • ~Marek
    (2013-02-02 18:27)
    Świetny duet z Sawicką ,wchodziła do łóżka z butami a póżniej dopiero zachodzi po rozum do głowy.Ale to się nie wymydli i jej "D..." licznika nie ma od takiego biznesu chyba nie płaci się podatku !
  • ~ŁUBUDUBU
    (2013-02-02 09:59)
    To teraz na takie mówi się "gwiazda"???
    Kiedyś podobne do Węgrowskiej były w Warszawie do wzięcia na Pigalaku, albo przy Ząbkowskiej, Capri, Brzeskiej...
    To była taka kategoria, że brali je goście po dobrej wódce, bo na trzeźwo nikomu by to do głowy nie przyszło.
  • ~Zuzia
    (2013-02-02 09:49)
    Celebrytko Węgrowska! Nie zaczyna się zdania od wyrazu "mi" Mówi się i pisze : mnie. Proszę zapytać prof. Miodka.
  • ~Borys.
    (2013-02-02 09:03)
    Co to za chory kraj się zrobił z tej polski ? Jak tylko jakaś pinda pokaże cycki w gazecie to natychmiast szmatławe "gazety" wołają, że to celebrytka. Co to za kretyńskie określenie debili ? Na każdym kroku wyłażą z jakiś dziur żenujące pajace w rodzaju Węgrowskiej, Jacykowa, Siwiec i innych nieudaczników, a niby media promują ich wszędzie i jak się da. Brak słów na taki szajs.
  • ~kolo
    (2013-02-02 08:43)
    ...z trudem powstrzymuje i ja lzy. ale ze smiechu.
    Celebrytka (juz samo to okreslenie przypozadkowuje ja w szeregu) tlumaczy sie myslac, ze czytaja jej wywody - podoni do niej.
    Dziwkarstwo to juz standard w swiecie modelek, prezenterek, piosenkarek i poczatkujacych aktorek (chociaz ta ostatnie profesja wymaga dosc czestego "poswiecania sie")

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~UBEK
    (2013-02-02 05:58)
    ona samym wyglundym potwierdzo ze jest dajka
  • ~@kazik
    (2013-02-02 00:37)
    Mowi sie KOMEDIANTY a nie artysci. !!!
  • ~karola
    (2013-02-02 00:05)
    etam przesadza :D mogla by napisac ksiazke i sporo zarobic :D wpadlo by pare eurasów :D jeszcze
  • ~destroyer
    (2013-02-01 21:17)
    A w naszym sejmie to kto? Zmieniaja partie, zmieniaja poglady albo wcale ich nie mają i to wszystko dla kasy. Czy to nie prostytucja???
  • ~klkl
    (2013-02-01 21:08)
    Postanowiła niczym Sawicka z PO popłakać, a może ktos uwierzy... W sumie widzowie tvn to ludzie o ograniczonych mózgach, więc kto wie.
  • ~związek partnerski
    (2013-02-01 20:47)
    To ja już wole z jakimś marszałkinią, nie ma grzecha a i dobra prasa
  • ~Gerontomamaburdel
    (2013-02-01 20:21)
    Ta na zdjęciu to chyba dla starych dziadków:))
  • ~bolek
    (2013-02-01 19:42)
    Prawda czasu prawda ekranu IWONA ty tam bylas za tlumacza tylko taka wersja jest tylko prawdziwa ibyl tam tajemniczy DON PEDRO Z KRAINY DESZCZOWCOW a mowia ze pieniadz nie smierdzi troche tego bylo otrzyj lzy i do zajec
  • ~bralczyk
    (2013-02-01 19:16)
    Jeśli kobieta za pieniądze daje dxpy to jest zwyczajna prostytutką.
  • ~kazik
    (2013-02-01 19:09)
    pani Iwono fajna z pani kobitka. Ale i tak wiemy, ze wszycy artysci to prostytutki