Górniak nie narzeka na kryzys. Za 8 minut pracy zarobi fortunę

| Aktualizacja:

Edyta Górniak to wciąż jedna z największych i jak się okazuje, najdroższych gwiazd polskiej estrady. Za wykonanie dwóch utworów podczas wyborów Miss Polonia, diva zażądała iście bajońskiej sumy.

wróć do artykułu
  • ~łoś
    (2013-01-29 08:57)
    tu mówi się wprost o kasie, a jak okłamuje się naiwnych telewidzów oraz społeczeństwo mówiąc o koncertach charytatywnych, za które każdy solista lub zespół biorą grube pieniądze do własnej kiesy, miast przeznaczać dochód z imprezy na szczytny cel. Obłuda i zakłamanie zarówno występujących jak i organizatorów !!!
  • ~jan
    (2013-01-29 08:59)
    slabe piosenki .dajcie z nia spokoj
  • ~k14
    (2013-01-29 09:11)
    Ta cyganka to złodziejka,pogonić babę.
  • ~OMEN
    (2013-01-29 10:03)
    Taa... Pięć tysi za minutę dla TEJ , CO HYMN NARODOWY SPIEPRZYŁA ?
  • ~nikt
    (2013-01-29 10:09)
    A co ? wolicie Celin Dion? kasa tegoż festiwaliku nie wytrzyma
  • ~o RANY
    (2013-01-29 10:09)
    managerski majstersztyk. poza tym jesli dla konkursu Miss Polonia 40000 do wliczenia w koszty to duzo to ja przepraszam.
  • ~koneser
    (2013-01-29 10:14)
    a gzie gwiazdy towarzyszaca juz mamy jako przerywnik zamiast reklamy
  • ~dey001
    (2013-01-29 10:19)
    Jeżeli są głupcy , to dlaczego nie ma brać.
  • ~Ada32
    (2013-01-29 10:41)
    Jakie 8 minut pracy??? Tak może napisać tylko ignorant. Ile zarabia autor tego tekstu - 4000z, czy więcejł ???. Ja mogę tylko zapytać za co takie pieniądze, za "siedzenie" przed komputerem?
  • ~Edward Sopot
    (2013-01-29 10:58)
    Zastanawiam się ile ?

    No ile musiała by mnie zapłacić ta diwa żebym wytrzymał 8 minut w jej towarzystwie !
    Nie mówiąc juz o słuchaniu jej !
    jak hymnu Polski
  • ~mnmnm
    (2013-01-29 11:05)
    szastających nie swoją kasą i pazernych pustaków u nas dostatek
  • ~mamoniowa303
    (2013-01-29 11:12)
    Póki może to korzysta, na starośći tak będzie patelnie sprzedawać !
  • ~antyedziowiec
    (2013-01-29 11:14)
    Największa gwiazda??? Żałosne !! A kto z niej robi tą "największą gwiazdę"?? To media na siłę lansuja kogoś kto kiedyś moze i był gwiazdą ale teraz funkcjonuje tylko na skandalach i miernocie muzycznej. I jeszcze takiemu czemuś, właściwie za nic, płaci sie równowartość rocznych zarobków statystycznego Polaka
  • ~czyja wiem
    (2013-01-29 11:56)
    moja babcia miała ładniejszy głos
  • ~Aska
    (2013-01-29 11:59)
    moja babcia miała głos jak pani Grazyna Brodzinska, zreszta to jej znajoma z operetki;)
  • ~Mila
    (2013-01-29 12:29)
    Przy takim stopniu bezrobocia i ogólnej nędzy w Polsce, jeszcze z naszych podatków opłacona zostanie jakaś pseudo diva. To żenada,. najlepiej zbojkotować występ tej pani
  • ~sluchacz
    (2013-01-29 13:25)
    To nie jest tak ,jak Wam sie wydaje. Przeciez nie mozna przyjechac taksowka do sali,wysiasc,zdjac palto ,wyjsc na scene i zaspiewac !!! by te piosenki zaspiewac ,potrzebny jest caly sztab ludzi ,teu z strony piosenkarki. Uwazam ,ze cena jest dobra..
  • ~Czepiacie się
    (2013-01-29 13:30)
    Doda za pokazanie tyłka owiniętego taśmą zarządzała więcej mimo, że to mniejszy wysiłek niż zaśpiewanie piosenki.
  • ~Aśka
    (2013-01-29 13:43)
    wcale nie, zależy, akurat moja babcia czy pani Brodzińska potrafiła zaśpiewac na żywo tak samo jak na scenie, bez żadnych wzmacniaczy, wiem bo słyszałam na własne uszy:)cudo
  • ~Aska
    (2013-01-29 13:47)
    Fantastyczny głos , posłuchajcie, warto:)