Karolina Korwin-Piotrowska o seksaferze: Niedobrze mi się robi

| Aktualizacja:

Seksafera w polskim show biznesie od dwóch dni elektryzuje rodzime media. Podczas, gdy jedni bronią prostytuujących się modelek, Karolina Korwin-Piotrowska wyraża swój sprzeciw wobec całego zjawiska.

wróć do artykułu
  • ~wsd
    (2013-01-22 07:58)
    łby karwom golić... Co za swołocz. Ma ojca i matkę i takie rzeczy robić. Jak można zostać karwą i zrobić coś takiego rodzicom? Karma zawsze wróci. Na razie wróciła do Borysewicza. Traktował kobiety jak karwy - ma córkę taką samą. BOli? A bolało jak jasio posuwał qrewki za młodu nie zastanawiając sie ze to czyjaś córka? Durna bo durna ale zawsze dziecko. Wiec teraz jasio słucha jak to córcia w Dubajju z autobusem arabów a na koniec została jeszcze kasjerką w autobusie. Tfu... zaraza.
    A tego kretyna pajacykowa postawić pod pręgież i dopie złoić rózgą. Co za tałatajstwa się namnożyło. Robaki normalnie w gnojowicy wypełzly i roznoszą ten gnój po kraju. Co za dziadostwo.
    Za chwilę wyjda inne kwiatki... nazwiska grubszego kalibru. Zobaczymy jak kraj pozna historię pewnej pani prezes, kilku aktoreczek i celebrytek... tak tak... Na wymioty człowieka zbiera jak widzi te pustacie z gatunku "bułke przez bibułkę..."
  • ~stong
    (2013-01-22 06:32)
    kasa i tyłek rządzą od czasów kamienia łupanego i basta a teraz szat nie rozdzierajcie bo to śmieszne jest wszędzie układy
  • ~Marta
    (2013-02-05 19:58)
    Ocenianie innych świadczy nie o ocenianych ale o cieniających
  • ~prorok
    (2013-01-26 11:04)
    jak juz zupełnie w Polsce nie będzie przemysłu, to będą tylko prostytutki i bezrobotni
  • ~Jasza
    (2013-01-22 07:58)
    Pracy nie ma,a gdy jest to i tak trzeba nadstawic pupcie.Zreszta wszystkie nasze celebrytki kiedys tam komus nadstawiły,a teraz sa takie mundre
  • ~Gusiek460
    (2013-01-22 07:36)
    W Polsce kobieta, w ogóle, nigdzie i absolutnie, nie zarobi tyle co na własnej d,,,e.
  • ~pen
    (2013-01-22 11:08)
    Wytarte ***** twierdziły na użytek nowicjuszek, że to się nie wymydli, więc używaj! Skoro jest popyt, pojawia się podaż. Rynek. Gorzej, kiedy móżdżek ******* nie sięga dalej niż za tydzień i tuli swoje wylizane srebrniki do łona, ciesząc się teraźniejszością. Zwykle pojawia się jakiś bardzo atrakcyjny łotr, któremu owe pieniążki z wyjątkową łatwością do rąk się przykleją, a ich była właścicielka wychodzi "wyprowadzić psa", szlifując krawężniki.
  • ~Kiks
    (2013-01-23 09:03)
    Czy niejaki Pajacyków to jakiś mędrzec, że trzeba podawać do wiadomości co powiedział?
  • ~celka
    (2013-01-23 09:21)
    ja potepiam taki sposob zarobkowania.Ale dlaczego wieszacie psy tylko na kobietach.A kto z nimi ten seks uprawia.Panowie sa swieci.Okradaaja swoje zony i dzieci i nikt do nich niema pretnssjii? cos tu nie gra.
  • ~jasiek z pod smreka
    (2013-01-21 22:09)
    Takie czasy nastały za rządów PO!! Teraz człowiek uczciwy jest wyśmiewany przez takie śmieci ,a złodziej, q******a, zasrany aktorzyna, bydle z immunitetem są idolami!!!
  • ~KamKam
    (2015-05-08 04:35)
    Ja mam nadzieję, że doczekam czasów kiedy prostytucja będzie opodatkowana i to wyżej niż tradycyjna działalność (np. 30% akcyzy + 22% VAT), ponieważ jest wg. mnie "dobrem luksusowym", Panie parające się tymże zacnym zawodem będą musiały płacić składki emerytalne oraz przechodzić badania podobne do osób mających styczność z żywnością + na choroby weneryczne i wirusowe :D Panom się może trochę odechce, bo koszty wzrosną a Panią się odechce, bo to papierologia straszna :D Jakie korzyści? Mniej rozwodów, znaczne wpływy do skarbu Państwa, bezpieczeństwo korzystania z takich usług dla Panów itp. itd. :D Dziękuję :)
  • ~kolo
    (2013-01-22 07:56)
    ...o czym ta dyskusja? - Dziwkarstwo wsrod ludzi (kobiet) rozrywki juz dawno jako trampolina do dalszej kariery a ze czesto jest to juz wylacznie dziwkarstwo to juz zupelnie inna sprawa.
    Nie mnie ferowac wyroki - czy jest to poprawnie moralnie, bo i tak zalezy od tego, kto to komentuje i kto czyta..

    Popatrz dla odreagowania:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~Borys.
    (2013-01-22 08:07)
    Jacyków to pajac pierwszej wody. Na pewno też dał dupy niejednemu pedziowi z tak zawnego showbiznesu i dlatego wypłynął na salony i do TV. Zgadzam się z p. Karoliną. To bardzo mądra kobieta, teraz takich coraz mniej.
  • ~Car_Mikołaj
    (2013-01-21 19:08)
    Jacyków ??? ****** do wy.je.bania
  • ~muzyk
    (2013-01-21 19:22)
    corka Jasia "B" zwanego wsrod muzkow "Jasiu Fujara" (pokazywal kiedys ptaka na koncercie) ma to widac w genach po tatusiu
  • ~zx
    (2013-01-22 06:09)
    Przez łoże do kariery .
  • ~qwe
    (2013-01-21 22:36)
    od zawsze na dupie daleko mozna bylo zajechac/dorobic sie/ustawic rodzine na pokolenia wiec o co biega? ze ktos nie dostal propozycji? od lat slyszalem o miss, o modelkach i sposobie na zrobienie szybkiej kariery
  • ~kk
    (2013-01-21 22:29)
    dla mnie Jacykow to pajac --zgadzam sie z pania Karolina
  • ~awatar
    (2013-01-21 22:13)
    nO CÓŻ, pAN jACYKÓW jest idiotą z gatunku pospolitych. Jak można opowiadać takie rzeczy? Chyba, że? ano chhyba że samemu się z takiej "opcji" korzysta i jest się całkowicie moralnie znieczulonym. Jak to mawiali biali Rosjanie, kto pamięta tę arystokrację carską jeszcze?, "Bladź (pani lekkich obyczjów w oględnej polszczyźnie) eto nie profesja eto charakter." Myślę,że nic sięnie zmieniło. Jak widzę Jacykowa na wizji, to mam niepowstrzymany odruch wymiotny. Facek obleśny i brzydki, a do tego falujący ocean głupoty. Dziwię się, że takie nic, także moralne, pokazują na wizji.
  • ~xcvy
    (2013-01-21 22:03)
    Podzielam w całości opinię pani Korwin Piotrowskiej .

Może zainteresować Cię też: