Karolina Korwin-Piotrowska o seksaferze: Niedobrze mi się robi

| Aktualizacja:

Seksafera w polskim show biznesie od dwóch dni elektryzuje rodzime media. Podczas, gdy jedni bronią prostytuujących się modelek, Karolina Korwin-Piotrowska wyraża swój sprzeciw wobec całego zjawiska.

wróć do artykułu
  • ~Car_Mikołaj
    (2013-01-21 19:08)
    Jacyków ??? ****** do wy.je.bania
  • ~muzyk
    (2013-01-21 19:22)
    corka Jasia "B" zwanego wsrod muzkow "Jasiu Fujara" (pokazywal kiedys ptaka na koncercie) ma to widac w genach po tatusiu
  • ~xxx
    (2013-01-21 19:59)
    Czyli jest super! Jeśli nie dasz d... to ch...! Tak też myślałem.
  • ~shedows
    (2013-01-21 20:25)
    Dla mnie ten ktoś na J to ochyda tfu
  • ~kaka
    (2013-01-21 20:29)
    I co rodzice sprowadziliscie dzieci do piekla. Gratulacje.
  • ~gracz
    (2013-01-21 20:41)
    taaaak, niedlugo okaze sie, ze prostytucja to zawod jak kazdy inny i urzedy pracy beda finansowac szkolenia w tym kierunku, bo to zajecie i dochodowe i z perspektywami. Problem bezrobocia, zwlaszcza rosnacego lawinowo wsrod mlodziezy, zmaleje, zwrosnie sila nabywcza spoleczenstwa. Same korzysci...
  • ~Joe
    (2013-01-21 21:05)
    Jacyków wie co mówi!!! Też zaistniał w mediach tylko dzięki własnej dupie. To jedyna rzecz jaką może zabłysnąć w towarzystwie...
  • ~przeciwny
    (2013-01-21 21:56)
    A czy nie jest to jak prostytucja polityczna: Ja zdradzę ich, bo co mi tam oni, a za to dostane stanowisko czy pieniądzę. I jaki problem jest w takim przypadku zdradzać i własną Ojczyznę? Trzeba głosno i otwarcie mówić, że jest to niemoralność- czyli moralny upadek. Ci co jednak próbują spłycić ten proceder i rozmydlać jego ohyde, sami muszą mieć coś na sumieniu lub nie mieć sumienia. I to tyle.
  • ~xcvy
    (2013-01-21 22:03)
    Podzielam w całości opinię pani Korwin Piotrowskiej .
  • ~jasiek z pod smreka
    (2013-01-21 22:09)
    Takie czasy nastały za rządów PO!! Teraz człowiek uczciwy jest wyśmiewany przez takie śmieci ,a złodziej, q******a, zasrany aktorzyna, bydle z immunitetem są idolami!!!
  • ~awatar
    (2013-01-21 22:13)
    nO CÓŻ, pAN jACYKÓW jest idiotą z gatunku pospolitych. Jak można opowiadać takie rzeczy? Chyba, że? ano chhyba że samemu się z takiej "opcji" korzysta i jest się całkowicie moralnie znieczulonym. Jak to mawiali biali Rosjanie, kto pamięta tę arystokrację carską jeszcze?, "Bladź (pani lekkich obyczjów w oględnej polszczyźnie) eto nie profesja eto charakter." Myślę,że nic sięnie zmieniło. Jak widzę Jacykowa na wizji, to mam niepowstrzymany odruch wymiotny. Facek obleśny i brzydki, a do tego falujący ocean głupoty. Dziwię się, że takie nic, także moralne, pokazują na wizji.
  • ~kk
    (2013-01-21 22:29)
    dla mnie Jacykow to pajac --zgadzam sie z pania Karolina
  • ~qwe
    (2013-01-21 22:36)
    od zawsze na dupie daleko mozna bylo zajechac/dorobic sie/ustawic rodzine na pokolenia wiec o co biega? ze ktos nie dostal propozycji? od lat slyszalem o miss, o modelkach i sposobie na zrobienie szybkiej kariery
  • ~Patolog
    (2013-01-22 06:03)
    Podatek zapłaciły ? Nie. Brak ustawy . Jacy politycy taka polityka i patologia. Demoralizacja młodzież i nietylko. Mało robić i dużo zarabiać oraz śmiać sie z tych co dużo robią - mało zarabiają i podatek jeszcze płacą.
  • ~zx
    (2013-01-22 06:09)
    Przez łoże do kariery .
  • ~stong
    (2013-01-22 06:32)
    kasa i tyłek rządzą od czasów kamienia łupanego i basta a teraz szat nie rozdzierajcie bo to śmieszne jest wszędzie układy
  • ~Gusiek460
    (2013-01-22 07:36)
    W Polsce kobieta, w ogóle, nigdzie i absolutnie, nie zarobi tyle co na własnej d,,,e.
  • ~kolo
    (2013-01-22 07:56)
    ...o czym ta dyskusja? - Dziwkarstwo wsrod ludzi (kobiet) rozrywki juz dawno jako trampolina do dalszej kariery a ze czesto jest to juz wylacznie dziwkarstwo to juz zupelnie inna sprawa.
    Nie mnie ferowac wyroki - czy jest to poprawnie moralnie, bo i tak zalezy od tego, kto to komentuje i kto czyta..

    Popatrz dla odreagowania:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~Jasza
    (2013-01-22 07:58)
    Pracy nie ma,a gdy jest to i tak trzeba nadstawic pupcie.Zreszta wszystkie nasze celebrytki kiedys tam komus nadstawiły,a teraz sa takie mundre
  • ~wsd
    (2013-01-22 07:58)
    łby karwom golić... Co za swołocz. Ma ojca i matkę i takie rzeczy robić. Jak można zostać karwą i zrobić coś takiego rodzicom? Karma zawsze wróci. Na razie wróciła do Borysewicza. Traktował kobiety jak karwy - ma córkę taką samą. BOli? A bolało jak jasio posuwał qrewki za młodu nie zastanawiając sie ze to czyjaś córka? Durna bo durna ale zawsze dziecko. Wiec teraz jasio słucha jak to córcia w Dubajju z autobusem arabów a na koniec została jeszcze kasjerką w autobusie. Tfu... zaraza.
    A tego kretyna pajacykowa postawić pod pręgież i dopie złoić rózgą. Co za tałatajstwa się namnożyło. Robaki normalnie w gnojowicy wypełzly i roznoszą ten gnój po kraju. Co za dziadostwo.
    Za chwilę wyjda inne kwiatki... nazwiska grubszego kalibru. Zobaczymy jak kraj pozna historię pewnej pani prezes, kilku aktoreczek i celebrytek... tak tak... Na wymioty człowieka zbiera jak widzi te pustacie z gatunku "bułke przez bibułkę..."

Może zainteresować Cię też: