Miniony rok nie był najbardziej udanym w karierze Kuby Wojewódzkiego. Żenujące żarty z Ukrainek na antenie radia Eska Rock, sprawiły, że stanął pod obstrzałem opinii publicznej. Ostatnio także Kuba napytał sobie wrogów wśród osobowości show biznesu. Jako pierwsza odważyła się publicznie odpowiedzieć na jego zaczepki Kinga Rusin. Za nią posypały się kolejne negatywne komentarze, a celebryci doszli do wniosku, że Wojewódzki nie może dłużej być bezkarny w związku z nieustannym ich krytykowaniem i poniżaniem.

Reklama

Okazuje się jednak, że ta zła passa absolutnie nie zmniejsza zdolności Kuby Wojewódzkiego do zarabiania ogromnych pieniędzy. Jak podaje bowiem pudelek.pl, marka Play zdecydowała się kontynuować współpracę z satyrykiem i podpisała z nim kontrakt na kolejny rok. Tym razem, wraz z Kubą w kampanii mają pojawić się inne gwiazdy takie, jak Magdalena Różczka i Anna Mucha. Gaża żadnej z nich jednak nie może konkurować z tym, co na kampanii zarobi Kuba. Oto, czego pudelek.pl dowiedział się na temat jego warunków kontraktu:

Nasz informator donosi, że za rok współpracy z firmą Wojewódzki dostanie aż dwa miliony złotych, zaś pozostałe gwiazdy - po 300 tysięcy. Kontrakt obejmuje tylko 10 dni zdjęciowych, więc Kubie wypadnie aż 200 tysięcy złotych dniówki a reszcie - po 30 tysięcy...

Czy zaangażowanie do kampanii reklamowej Kuby Wojewódzkiego wpłynie pozytywnie na wizerunek marki Play?