Doda na bywaniu na salonach zarabia krocie

Doda, jak na prawdziwą gwiazdę przystało lubi bywać na salonach. Okazuje się jednak, że gwiazda nie pojawia się na nich jedynie dla przyjemności. Jak zdradza "Fakt", aby liczyć na jej obecność, należy sporo zapłacić.

wróć do artykułu
  • ~adelaide
    (2013-01-15 12:40)
    Ave Doda ...!!!
  • ~koneser
    (2013-01-15 18:40)
    co by nie gadac . ale piersi ma...
  • ~ja
    (2013-01-16 16:23)
    Niektóre blondynki zarabiają na poboczach autostrad...
  • ~sulpicjusz
    (2013-01-16 15:39)
    W każdym salonie jest miejsce dla estetycznego obrazka,rzeźby, czy... Dody właśnie. Ona zupełnie świadomie wybrała sobie taką rolę. Nie każdy to potrafi, więcej - nie każdego na to stać. Więc nie ma czego zazdrościć. Nie każda kobieta pokazująca się w telewizji musi być zaraz Ireną Dziedzic...
  • ~mnmnmn
    (2013-01-16 02:26)
    re: DZIENNIK !

    Kiedy wreszcie przestaniecie pokazywac ta ;;dode;; !???
    Czy ona powoduje , ze Wasz naklad rosnie???
  • ~<< __ >>
    (2013-01-16 03:01)
    Zdjecie ;;dody;; z tym ;;sztucznym;; biustem, to obrocone o 180 sopni
    zdjecie ;;amerykanki;; z gola pupa w dniu ;;bez spodni;; !
    A wiecie co powiedzial trener H. Kasperczak- b. trener Wisly Krakow,
    kiedy byla jeszcze z Majdanem i przychodzila na treningi???,
    bez majtek???
    ;;Wyp...j ! ! ! Dalej nie moge pisac !

    re: Dziennik !

    Czy ;;doda;; podnosi Wam naklad??, czy jeszcze cos???
  • ~<< __ >>
    (2013-01-16 02:23)
    Za komuny organizowano wystawy rolnicze pokazujac dorodne buhaje,
    krowy wysoko mleczne z olbrzymimi wymionami !
    Ale zadna KROWA nie miala sztucznego WYMIENIA !
    A doda MA ! ! !
  • ~benek
    (2013-01-16 00:51)
    ma swoje 5 minut i z nich korzysta. kiedys i to sie skonczy, a trzeba bedzie za cos zyc
  • ~satyr
    (2013-01-15 21:22)
    "Klijent" płaci , kliient "żąda".
    Nie dla "psa" - kiełbasa.
  • ~sebastian
    (2013-01-15 19:54)
    ma ciało, głos i charakter; nie lubię jej muzyki ale nie jestem ślepy ani głuchy by twierdzić, że jest zwykłą dziwką, beztalenciem albo brzydalem jak tu potrafią zakompleksieńcy gadać
  • ~chr
    (2013-01-15 17:06)
    Zwykła uczuciowa dziewczyna zakładająca maskę, aby świat jej nie zadeptał.
  • ~gerry5
    (2013-01-15 19:24)
    satanistka
  • ~Strazu23
    (2013-01-15 16:47)
    No tez bym tak chciał wypić kilka browarów , ********* jak się da , pobajerzyć i na kaca dostać (pare złoty?).
  • ~normalny czlowiek
    (2013-01-15 15:46)
    A kto to jest ta doda, bo ja nie znam ?
  • ~vp
    (2013-01-15 14:16)
    A JEST TYLE ŁADNYCH I MĄDRYCH PAŃ 1
  • ~adelaide
    (2013-01-15 12:38)
    Jak idzie między wrony musi krakać jak i ony ...

    Idąc na przyjęcia, rauty etc. urządzane przez "głupawe" towarzystwo zachowuje się tak aby ich rozbawić, aby dla nich być interesującą, kolorową ... Nie mma w tym nic co można by ganić ...

    Jej zachowanie, Jej styl przynoszą Jej niezły dochód i to się liczy to jest godne podziwu, że z głupoli, stylizujących się na klasę wyższą potrafi wyciśnąć niezłą kasę a i wśród ogółu Polaków ma wielu fanów ...!

    Krytykują ją nieudacznicy, którzy na niczym się nie znają i niczego nie potrafią, oraz ignoranci i beztalencia, którzy Jej zazdroszczą !

    Ona zna swój fach i jak widać daje radę, nawet w kryzysie ...!

    Umieć wyciągnąć od głupszych oid siebie kasę, wpajając im iż są najmądrzejsi i najbogatsi to też mądrość godna pochwały a nie krytyki.

    Biznes to biznes.
  • ~bronka
    (2013-01-15 11:57)
    doda...ot,glupawa dziewczyna,ktora robi biznes na,bufonach,i takich samych jak ona,lubiacych zeby ktos ich robil w,konia,lubia kaska zucic,byle sie o nich mowilo...ze byli ,i gdzie i z kim,ot taka nizina.
  • ~brak slow na POmatolskie koltunstwo
    (2013-01-15 15:30)
    ZWYKLA DZIWKA! ot co!
  • ~AAA
    (2013-01-16 09:06)
    Dla idiotow warto
  • ~kij