Doda na bywaniu na salonach zarabia krocie

Doda, jak na prawdziwą gwiazdę przystało lubi bywać na salonach. Okazuje się jednak, że gwiazda nie pojawia się na nich jedynie dla przyjemności. Jak zdradza "Fakt", aby liczyć na jej obecność, należy sporo zapłacić.

wróć do artykułu
  • ~bronka
    (2013-01-15 11:57)
    doda...ot,glupawa dziewczyna,ktora robi biznes na,bufonach,i takich samych jak ona,lubiacych zeby ktos ich robil w,konia,lubia kaska zucic,byle sie o nich mowilo...ze byli ,i gdzie i z kim,ot taka nizina.
  • ~adelaide
    (2013-01-15 12:38)
    Jak idzie między wrony musi krakać jak i ony ...

    Idąc na przyjęcia, rauty etc. urządzane przez "głupawe" towarzystwo zachowuje się tak aby ich rozbawić, aby dla nich być interesującą, kolorową ... Nie mma w tym nic co można by ganić ...

    Jej zachowanie, Jej styl przynoszą Jej niezły dochód i to się liczy to jest godne podziwu, że z głupoli, stylizujących się na klasę wyższą potrafi wyciśnąć niezłą kasę a i wśród ogółu Polaków ma wielu fanów ...!

    Krytykują ją nieudacznicy, którzy na niczym się nie znają i niczego nie potrafią, oraz ignoranci i beztalencia, którzy Jej zazdroszczą !

    Ona zna swój fach i jak widać daje radę, nawet w kryzysie ...!

    Umieć wyciągnąć od głupszych oid siebie kasę, wpajając im iż są najmądrzejsi i najbogatsi to też mądrość godna pochwały a nie krytyki.

    Biznes to biznes.
  • ~adelaide
    (2013-01-15 12:40)
    Ave Doda ...!!!
  • ~vp
    (2013-01-15 14:16)
    A JEST TYLE ŁADNYCH I MĄDRYCH PAŃ 1
  • ~brak slow na POmatolskie koltunstwo
    (2013-01-15 15:30)
    ZWYKLA DZIWKA! ot co!
  • ~normalny czlowiek
    (2013-01-15 15:46)
    A kto to jest ta doda, bo ja nie znam ?
  • ~Strazu23
    (2013-01-15 16:47)
    No tez bym tak chciał wypić kilka browarów , ********* jak się da , pobajerzyć i na kaca dostać (pare złoty?).
  • ~chr
    (2013-01-15 17:06)
    Zwykła uczuciowa dziewczyna zakładająca maskę, aby świat jej nie zadeptał.
  • ~koneser
    (2013-01-15 18:40)
    co by nie gadac . ale piersi ma...
  • ~gerry5
    (2013-01-15 19:24)
    satanistka
  • ~sebastian
    (2013-01-15 19:54)
    ma ciało, głos i charakter; nie lubię jej muzyki ale nie jestem ślepy ani głuchy by twierdzić, że jest zwykłą dziwką, beztalenciem albo brzydalem jak tu potrafią zakompleksieńcy gadać
  • ~satyr
    (2013-01-15 21:22)
    "Klijent" płaci , kliient "żąda".
    Nie dla "psa" - kiełbasa.
  • ~Smuda
    (2013-01-16 00:26)
    Wypromowana POmiernota!
  • ~benek
    (2013-01-16 00:51)
    ma swoje 5 minut i z nich korzysta. kiedys i to sie skonczy, a trzeba bedzie za cos zyc
  • ~<< __ >>
    (2013-01-16 02:23)
    Za komuny organizowano wystawy rolnicze pokazujac dorodne buhaje,
    krowy wysoko mleczne z olbrzymimi wymionami !
    Ale zadna KROWA nie miala sztucznego WYMIENIA !
    A doda MA ! ! !
  • ~mnmnmn
    (2013-01-16 02:26)
    re: DZIENNIK !

    Kiedy wreszcie przestaniecie pokazywac ta ;;dode;; !???
    Czy ona powoduje , ze Wasz naklad rosnie???
  • ~kij
    (2013-01-16 02:33)
    MNIE OPADA A WAM
  • ~<< __ >>
    (2013-01-16 03:01)
    Zdjecie ;;dody;; z tym ;;sztucznym;; biustem, to obrocone o 180 sopni
    zdjecie ;;amerykanki;; z gola pupa w dniu ;;bez spodni;; !
    A wiecie co powiedzial trener H. Kasperczak- b. trener Wisly Krakow,
    kiedy byla jeszcze z Majdanem i przychodzila na treningi???,
    bez majtek???
    ;;Wyp...j ! ! ! Dalej nie moge pisac !

    re: Dziennik !

    Czy ;;doda;; podnosi Wam naklad??, czy jeszcze cos???
  • ~AAA
    (2013-01-16 09:06)
    Dla idiotow warto
  • ~sulpicjusz