Już za dwa tygodnie na półki trafi kolejna książka autorstwa Marty Grycan. Tym razem nie będzie to zbiór przepisów celebrytki, a poradnik dotyczący zdrowego trybu życia. Okazuje się bowiem, że Marta Grycan, która w ostatnim czasie zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, swojej nowej sylwetki nie zawdzięcza diecie. Grycan zapewnia, że chudnie od uśmiechania się do lustra, wiary w siebie oraz "kilku sekretów", które ma zamiar zdradzić czytelniczkom swojej nowej książki:

Reklama

Wyciskam życie jak cytrynę. Odkryjmy jej słodki smak razem z moją kolejną książką "Moja Dolce Vita". Pragnę podzielić się z Wami moim sekretem jak być szczęśliwym i młodym nie odmawiając sobie niczego. Wystarczy tylko wiara w siebie, uśmiech za każdym razem kiedy spoglądamy w lustro i dosłownie kilka sekretów, które zdradzę. Opowiem Wam o sposobach mojej cudownej Babci, jak wydobyć z natury to, co dla nas najlepsze i jak odnaleźć radość płynącą z każdego dnia. Skąd czerpać apetyt na życie, energię na każdy dzień i co zrobić , aby codziennie dobrze wyglądać.

Pokażę Wam, że przyjemność ma kolor mięty i słońca... a moja figura jest dowodem na to, że można wyglądać jak STUPROCENTOWA kobieta bez żadnych ograniczeń i diet. Wystarczy wsłuchać się w siebie i wyczuć harmonię, a Twoje ciało stanie się Twoim przyjacielem. - czytamy w zapowiedzi nowego wydawnictwa Marty Grycan.

Czy taka reklama z ust samej autorki zachęciła Was do zakupu jej najnowszej książki?