Sielanka małżeństwa Kim Kardashian i Krisa Humprhiesa trwała całe 72 dni, po upływie których celebrytka ogłosiła rozwód. Przypomnijmy zaś, że zaręczyny, przygotowania do ślubu i cała ceremonia był szczegółowo relacjonowane w reality show rodziny Kardashian. Nic więc dziwnego, że mąż Kim poczuł się oszukany i zarzuca swej żonie wykorzystanie jego wizerunku do promocji jej samej oraz całej rodziny Kardashianów. Humprhies oświadczył, że zgodzi się na rozwód, pod warunkiem, że Kim odda mu wart 2 mln złotych pierścionek zaręczynowy, zapłaci odszkodowanie i przyjmie całą winę za rozpad małżeństwa na siebie.

Reklama

Celebrytka oczywiście nie miała zamiaru spełniać żądań swojego małżonka, teraz jednak może się okazać, że będzie miała z tego powodu poważny problem. Jej ciąża z Kanye Westem jest bowiem szansą dla Krisa na realizację jego zamiarów. Na konferencji prasowej Humprhies oświadczył, że zgodnie z amerykańskim prawem, jako mąż gwiazdki, automatycznie stanie się prawnym opiekunem jej dziecka. Kim będzie zaś musiała wykonać testy DNA, by dowieść ojcostwa Kanye Westa.

Wygląda więc na to, że Kris Humprhies szykuje się na wojnę z rodziną Kardashianów. Ciekawe, jak na taką sytuację zareaguje Kanye West.