Przybylska: Rozstanie? To podobno dobrze robi na karierę

| Aktualizacja:

W dobie medialnych rozstań i rozwodów w błyskach fleszy Anna Przybylska odpowiedziała na pytanie, czy grozi jej romans. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek przyznaje, że choć to "podobno to bardzo dobrze robi na karierę", ona właściwie nie ma kogo rozebrać.

wróć do artykułu
  • ~krokodyl
    (2013-01-04 03:23)
    Oczywiście że rozstanie poszerza możliwości robienia " kariery " . Można wtedy bez zbędnych zahamowań obciągać różnym decydentom . Rozbierać wtedy nikogo nie trzeba , wystarczy suwak w rozporku !
  • ~MECENAS
    (2013-01-03 19:33)
    MĄDRA KOBITKA LUBIE JĄ
  • ~jędrula
    (2013-01-03 16:47)
    ~~ bela
    Nie mów, że nie wiedziałaś/eś, że ona na co dzień klnie jak szewc. Gdy usłyszałem kiedyś, jak rozmawia ze znajomym - w takiej zwykłej sytuacji, to zdębiałem. Niesmak straszny, gdy piękna kobieta w miejscu publicznym tak się wyraża.
  • ~mora
    (2013-01-03 16:39)
    Aniu ciągle i wciąż obniżasz poziom
  • ~bela
    (2013-01-03 13:24)
    Bardzo ją lubię ale coraz częściej jej język nie jest prosty tylko taki prostacki.Aniu troche kobiecości .
  • ~Genitaliusz
    (2013-01-03 10:50)
    zepsuta kobieta
  • ~julka
    (2013-01-03 10:49)
    Ania, jeszcze bardziej Cię lubię! Ta głupia hołota myśli, że jak nie ma skandali i łajdactwa to coś nie gra. I obojętnie z kim się żyje, trzeba go zdradzać, bo inaczej nie jest się trendy. Dla niektórych idiotek życie sią składa z łażenia po bankietach i przechodzenia z łóżka do łóżka. A jak 4 dychy stukną to się taka budzi i przypomina sobie o dzieciach, a wtedy to już tylko in vitro (naskrobało się ile wlezie!) za nasze pieniądze.
  • ~valentine
    (2013-01-03 06:48)
    No to Anka ma tak jak ja, w domu przystojny inteligencik to z kim romansować? Z łysiejącym listonoszem czy wychudzonym sąsiadem alkoholikiem? ;))
  • ~STOINAZAWOŁANIE
    (2013-01-02 23:07)
    U MNIE W RODZINIE WSZYSCY FACECI MAJĄ WŁOSY DO 100 LAT I KOZIOŁKI NAM BECZĄ ,I CO WY NA TO PACANY !!!
  • ~pustelnik xaxa
    (2013-01-02 22:22)
    Spokojnie, jak zacznie łysieć to go rzuci. Niestety mądra Aniu w tym kraju dotyka to większości mężczyzn - oczywiście z wiekiem :*
  • ~Wielbiciel