Doda ostro o matce swojej przyrodniej siostry: Ma to czego chciała

Doda po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej przyrodniej siostry oraz jej matki, która 13 lat temu miała romans z ojcem piosenkarki, Pawłem Rabczewskim.

wróć do artykułu
  • ~r46
    (2012-12-21 17:14)
    Dodziunia - 100% racji.
  • ~cf
    (2012-12-21 18:35)
    pisowania prawdziwie oryginalna...
  • ~babcia
    (2012-12-21 20:22)
    Biedna idiotka!
  • ~vv
    (2012-12-21 08:54)
    A kochany tatuśko bez winy... LOL.. ciechanowski zademonstrował pokazał swoje IQ.
  • ~Michał
    (2012-12-21 08:58)
    inteligentna z niej bestia i to bardzo ładna bestia Dorota kocham cie
  • ~Tfu !
    (2012-12-21 09:12)
    Dodzia, ty jak ty , ale że twój "tatuś" nie poczuwa się do pomocy swojej córce tego nie pojmuję ! Widać jego "szlachetność" taka jak twoja ! A tak w ogóle , to jak cię widzę mam ochotę strzelić cię w pysk za bezczelnośc !
  • ~wowo
    (2012-12-21 09:15)
    do" Michała" - musisz być tak samo obleśny jak ona ! Swój swojego zawsze znajdzie ! A nazwanie tych jej wypocin "inteligencją" to już naprawdę bez komentarza !
  • ~Krystyna
    (2012-12-21 09:19)
    Syn matki to rodzina ale corka ojca to nie?TO nie dziecko jest winne tej sytuacji
  • ~karla
    (2012-12-21 09:20)
    proponuję udać się do brata alberta albo do radomia
  • ~pamy
    (2012-12-21 09:24)
    Uważam że to wina ojca doroty. I to on powinien się martwić o losy własnej córki... Ona mu rozkładają nogi ale nie kazała kończyć w środku!! Być może była zakochana...Rabczewski powinien się tym zająć, bo połowa winy jest jego
  • ~obłuda
    (2012-12-21 09:32)
    Biedny tatuś. Zupełnie przypadkiem został wessany w spojenie rozłożonych nóg niedobrej wiedźmy i zupełnie niechcący spłodził dziecko - paskudnego bachora, który do tej pory jest solą w oku Rabczewskich,
  • ~DAREK NIE MAJDAN
    (2012-12-21 13:31)
    PAMIĘTACIE LUDZIE JAK JĄ ZROBILI W CIULKA W PROGRAMIE ,,MAMY CIĘ,,JAK TA ŚMIESZNA BLONDZIA UWIERZYŁA ŻE SKOCZEK NARCIARSKI NIE MAŁYSZ SKOCZYŁ JEJ NA BALKON I POBIŁ; REKORD ŚWIATA A TA IDIOTKA UWIERZYŁA.ZERO INTELIGENCJI A JAK SZYBKO MAJDANOWI ZROBIŁA WACUSIA.DODA ZNISZCZYŁA WIELE ZWIĄZKÓW ROZKŁADAJĄC TE SWOJE KOPYTKA.
  • ~NIE LUBIE DODY
    (2012-12-21 12:31)
    CHOCIAZ TEJ BLONDYNY NIECIERPIE TO RODZINY BYM SIE NIE CZEPIAL.
  • ~DAREK NIE MAJDAN
    (2012-12-21 13:25)
    NA TWOIM MIEJSCU ZROBIŁBYM TO SAMO.ALE MUSISZ PAMIĘTAĆ ŻE TY TEŻ KOPYTKA ROZKRACZAŁAŚ I NIE JEDNĄ RODZINKĘ ZNISZCZYŁAŚ.
  • ~jacek
    (2012-12-21 12:57)
    nie długo umrzesz bo Bóg cię pokara za twoją pychę śmierc cię dośięgnie
  • ~Cezar
    (2012-12-21 13:14)
    spojrzwszy pierwsz raz na jej twarz i posłuchawszy 2 minuty jej gsdki od razu wiedziałem,że pochodzi z ********** rodzinki z Ciechanowa.
  • ~gosc
    (2012-12-21 12:51)
    co takie pustoglowie wie o zyciu, wydziera ta morde ktorej nikt nie slucha, chlopow to miala wiecej jak poslow w sejmie
  • ~postronność
    (2012-12-21 12:44)
    Moim zdaniem to jej ojciec zawinił nie ta kobieta,widocznie rodzine uważa innaczej skoro ładuje sie do łóżka z inną,więc jego trzeba osądzić a nie ją,a doda nie rozumie tego bo jest zapatrzona w swoja niby rodzinę aby media nie wyniuchała na światło dzienne co tak naprawdę się dzieje.A na ludzki rozmum to ja bym komóś sama z siebie pomogła,choć mam mało to i tak staram się jakoś pomagać.
  • ~jan
    (2012-12-21 12:33)
    Doda ile to na twoim kroczu leżało facetów.
  • ~autor
    (2012-12-21 12:10)
    A dlaczego interesujecie się życiem innych, dlaczego je ocenaiacie. Może lepiej zajrzyjcie we własne brudy. Na pewno jest co wyciągać.

Może zainteresować Cię też: