Doda ostro o matce swojej przyrodniej siostry: Ma to czego chciała

Doda po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej przyrodniej siostry oraz jej matki, która 13 lat temu miała romans z ojcem piosenkarki, Pawłem Rabczewskim.

wróć do artykułu
  • ~jan
    (2012-12-21 15:47)
    i tak ze dala staremu rabczewskiemu brzydalowi .ona byla chetna i tatus tez ,ale placi i morda w kubel przeciez dosia nie zrobila dziecka
  • ~witto
    (2012-12-21 17:18)
    wszyscy winią matkę przyrodniej siostry a tatuś to co niewinny,wiedział komu robi dobrze i co może się zdarzyć a teraz na kobietę wszystkie brudy wylewają co za ludziska ,może zrobiła żle ale tatuś Dody nie jest aniołem mógł płacić alimenty a
  • ~marta
    (2012-12-21 15:51)
    Jestem ciekawa czy jakby Doda nie była osobą sławną i zamożną i potrzebowała pomocy - czy ta siostra przyrodnia jej pomogła ? Mam takie dwie siostry, o których dowiedzieliśmy się po śmierci ojca - bawidamka, ale mają mądre matki, które nie rozgłaszały o tym fakcie. Popełniły błąd i z tym żyją. Nasz ojciec przez swoje zachowania niszczył naszą matkę, a nam przynosił wstyd.
  • ~halina
    (2012-12-21 14:32)
    brawo Dodzia mogła pomyśleć wtedy kiedy szła do łóżka z zonatym facetem
  • ~dum-dum
    (2012-12-22 08:23)
    Widać wyraźnie, że niedaleko padło jabłko od jabłoni. Jaki tatuś taka córka.
  • ~Dr Jądro
    (2012-12-21 20:06)
    Pani Dodo czas się naciągać bo buska się marszczy.
  • ~alka
    (2012-12-21 18:28)
    Tak, tak...ta kobieta rozkładała, ale papcio wkładał. Tatuś ma obowiązek płacenia, zrobił sobie dobrze i co? Ucieka? Zwykły tchórz, Dodzia a gdyby to twoja matka rozkładała i ty byłabyś owym bekartem, też tak o mamusi byś pisała? Czy zgnoiłabyś faceta który zrobił dzieciaka i spierd..olił od obowiązków. Tatusiu Dodzi - jesteś wielkie nic.
  • ~Wieslaw z Katowic.
    (2012-12-21 18:09)
    Dodziu,zazdrosc ludzka nie ma granic.Jestes super dupcia i dlatego ta banda cynikow chce Cie zgnoic.TAK TRZYMAJ.
  • ~Marc
    (2012-12-21 18:04)
    Robaczewska zapomniala o tym, ile to razy ona rozkladala i dalej rozklada swoje krocze przed facetami z show business. Teraz staje sie raptem wielkim moralnym autorytetem. Wepchnela sie do tego business tylko dzieki swojej otwartej na osciez sypialni, bo nie ma talentu i charyzmy, ot takie wielkie beztalencie; jej kariera to pokazywanie cyckow i dupy gdzie tylko mozna.
  • ~Baca
    (2012-12-21 17:53)
    Ale potworek ...to robota nie dla chirurga plastycznego ale dla drwala, zeby to najpierw ociosał.
  • ~Obserwator.
    (2012-12-21 16:36)
    Droga Dodziu, Twój tatko też chyba miał w tym wszystkim trochę winy.
    Pomimo wszystko jednak myślę, że TY mając troszkę więcej pieniążków
    dzielisz się z biedniejszymi. Masz jeszcze coś w co obdarowani są nieliczni.
    Z pewnością masz duszę artysty a to zobowiązuje.
  • ~Obs..tor
    (2012-12-21 16:47)
    ...spraw rodzinnych nie komentuje!!! :- ale w tym przypadku pomyślałem tak... gdzie by można wyznaczyć granice między SPRAWIEDLIWOŚCIĄ a MIŁOSIERDZIEM... -oczywiście sobie, gdybym był w takiej sytuacji...
  • ~MEGA 2
    (2012-12-21 21:13)
    EJ !DOROTA A TATA TWOJ TO SWIETY Z PAPIERU WYCIETY ???ZRESZTA Z CIEBIE TEZ NIEZLA LAFIRYNDA!!! A BEZ MAKIJAZU TO WIELKIE LOLOPUDLO I LAMPUDRA .A SIOSTRA TO JEST SIOSTRA .A TWOJ OJCIEC TO ZWYKLY PENTAK .A MOZE MASZ TEZ GDZIES BRATA ???
  • ~komuch
    (2012-12-21 12:15)
    doda masz chociaż raz rację dzieci na świat się nie proszą ale jej matka wiedziała co robi to teraz niech się martwi a dziewczyny szkoda mogę jej posłać na siwię ta 100zł bo-tyle mogę
  • ~OSSA
    (2012-12-21 16:03)
    Brawo DODA. Nie daj się 'zgnoić' na jałmużnę. Brukowce niech robia ściepę, jak ich to boli.
  • ~ww
    (2012-12-21 14:54)
    to twój ojciec ma to czego chciał! zabawił się z kobitką !dzieci nie biorą się z powietrza ;głupielątko dodziątko
  • ~POP
    (2012-12-21 14:28)
    Doda nie odziedziczyła spadku. Sama zarabia kasę.
    Matka ma obowiązek dbania o swoje dzieci.
    A Doda odwołała już koniec świata. NIE JEST W CIĄŻY ;-)
  • ~chirurg plastyczny
    (2012-12-21 20:26)
    Drobne poprawki mozna zrobic pila spalinowa.
  • ~zyta
    (2012-12-28 00:57)
    to dzieciorob i










    szuja
















































    laski nie
    r
    o

    bi
    wystarczy ze zapla









    ci
    zal
    egl
    e al
    im
    en







    ty 13 l
    e




    tni
    e ko
    bie
    ta i
    tak
























    co za laska dzieciorob powinien zaplacic zlegle alimenty 13 letnie z odsetkami matka Pauliny powinna wczesniej ujawnic prawde zreszta na pewno znala ja rodzina Rabczewskich tylko teraz glupa rzna sama doda mowi ze wiadome bylo ze ojciec sie gzi i zagrozona byla rodzina chyba tatus byl swiadomy co robi a podwladna w pracy za duzo do powiedzenia nie miala widac ze ogier dobry dodunia temperament ma po tatusiu nie wiadomo jak z mama swoja droga ta mama Paulinki to ladna kobieta i godnosc swoja ma ze tak dlugo wychowywala corke bez wsparcia rabczewskiego CO TO ZA CZLOWIEK I LUDZIE ZEBY PATRZEC NA NIEDOSTATEK DZIECKA A MIEC KASY ZE W DUPACH SIE PRZEWRACA.Upominaj sie dziecko o swoje nalezy Ci sie laski nie robi a jak nie ma to niech dodunia ukochanemu tatusiowi pomoze
  • ~oke
    (2012-12-22 19:46)
    Pomóc Paulince to powinni wszyscy ci, którzy użalają się nad nią na różnych forach. Nic im Paulinka a w szczególności jej Mamusia złego nie zrobiły. Doda ma negatywne skojarzenia w odniesieniu do Paulinki i jej Mamusi, chociaż Paulinka niczemu nie jest winna. Budzą moje rozbawienie ci, którzy bardzo lubią dzielić, ale zawsze cudzą kasę. Niech więc nie dają innym dobrych rad, ale SIĘGNĄ DO SWOICH WŁASNYCH SAKIEWEK.