Doda ostro o matce swojej przyrodniej siostry: Ma to czego chciała

Doda po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej przyrodniej siostry oraz jej matki, która 13 lat temu miała romans z ojcem piosenkarki, Pawłem Rabczewskim.

wróć do artykułu
  • ~vv
    (2012-12-21 08:54)
    A kochany tatuśko bez winy... LOL.. ciechanowski zademonstrował pokazał swoje IQ.
  • ~Michał
    (2012-12-21 08:58)
    inteligentna z niej bestia i to bardzo ładna bestia Dorota kocham cie
  • ~Tfu !
    (2012-12-21 09:12)
    Dodzia, ty jak ty , ale że twój "tatuś" nie poczuwa się do pomocy swojej córce tego nie pojmuję ! Widać jego "szlachetność" taka jak twoja ! A tak w ogóle , to jak cię widzę mam ochotę strzelić cię w pysk za bezczelnośc !
  • ~wowo
    (2012-12-21 09:15)
    do" Michała" - musisz być tak samo obleśny jak ona ! Swój swojego zawsze znajdzie ! A nazwanie tych jej wypocin "inteligencją" to już naprawdę bez komentarza !
  • ~Krystyna
    (2012-12-21 09:19)
    Syn matki to rodzina ale corka ojca to nie?TO nie dziecko jest winne tej sytuacji
  • ~karla
    (2012-12-21 09:20)
    proponuję udać się do brata alberta albo do radomia
  • ~pamy
    (2012-12-21 09:24)
    Uważam że to wina ojca doroty. I to on powinien się martwić o losy własnej córki... Ona mu rozkładają nogi ale nie kazała kończyć w środku!! Być może była zakochana...Rabczewski powinien się tym zająć, bo połowa winy jest jego
  • ~fan Polomskiego
    (2012-12-21 09:26)
    Jak ja ,widze, to mi sie scyzoryk otwiera. Przeciez to cos nawet nie potrafi mowic a co dopiero spiewac. Gdyby nie kasa rodzicuw to bylaby NICZYM
  • ~obłuda
    (2012-12-21 09:32)
    Biedny tatuś. Zupełnie przypadkiem został wessany w spojenie rozłożonych nóg niedobrej wiedźmy i zupełnie niechcący spłodził dziecko - paskudnego bachora, który do tej pory jest solą w oku Rabczewskich,
  • ~pip
    (2012-12-21 09:55)
    doda ma też przyrodniego brata starszego dla jasności
  • ~Janusz
    (2012-12-21 10:25)
    Jak to mówią karciarze? "Karta nie świnia, do rana się odwróci". Dodzie też karta może się odwrócić. Czego życzę jej siotrze.
  • ~@pip
    (2012-12-21 10:53)
    Reprezentant Polski w mistrzostwach świata, Europy, olimpijczyk w podnoszeniu ciężarów był bezbronny wobec przebiegłych, rozwartonogich niewiast.

    Owocem jego słabości są dzieci, za które niestety powinien wziąć współodpowiedzialność.
  • ~gosc72
    (2012-12-21 10:58)
    ta pani i co robi majac od czasy do czasu kogosc,widocznie opowiadaja sobie bajki , a wina tatki oj zadna bo to chlop moze bo taki bezwolny , a czym sie rozni brat przyrodni od siostry przyrodnej ???/oj podwojna moralnosc no coz zawsze ten Kali wychodzi
  • ~sdfsd
    (2012-12-21 11:19)
    I prawidłowo !!!
  • ~jojo
    (2012-12-21 11:24)
    doda jak tatuś też lubi nogi rozkładać a gębe coraz brzydszą jak tata
  • ~rtv
    (2012-12-21 11:35)
    jak widac ******** rodzina.
  • ~Rypiniak
    (2012-12-21 11:38)
    Qrewska rodzinka
  • ~luluś
    (2012-12-21 11:52)
    Krótko i na temat. Jak Dody nie trafie tak musze jej rację przyznać - w końcu ani ona jest Ochojska ani to jej faktyczna rodzina.
  • ~autor
    (2012-12-21 12:10)
    A dlaczego interesujecie się życiem innych, dlaczego je ocenaiacie. Może lepiej zajrzyjcie we własne brudy. Na pewno jest co wyciągać.
  • ~komuch
    (2012-12-21 12:15)
    doda masz chociaż raz rację dzieci na świat się nie proszą ale jej matka wiedziała co robi to teraz niech się martwi a dziewczyny szkoda mogę jej posłać na siwię ta 100zł bo-tyle mogę