Zaczęło się od krótkiego wpisu na Facebooku o treści: Od niedawna biją we mnie dwa serca.

Reklama

Później przyszła kolej na wyznanie, że Doda czeka na serce lwa (gdyby była w ciąży, urodziłaby w sierpniu, a dziecko byłoby zodiakalnym lwem), a na koniec, atmosferę podgrzała fotografia piosenkarki trzymającej zdjęcie USG potwierdzające ciążę. W komentarzach posypały się gratulacje dla Dody, która zdaniem wielu jej fanów, miała zostać mamą. Tymczasem dziś rano, otrzymaliśmy od menadżera artystki oficjalne oświadczenie, wyjaśniające całą tajemnicę:

Przyszedł czas na rozwiązanie zagadki. Od paru dni na profilach kilku gwiazd pojawiały się tajemnicze wpisy z sercem, pustką w roli głównej. Dziś rusza akcja e-Serce WOŚP, więc możemy w końcu wyjaśnić co nieco .”OD NIEDAWNA BIJE WE MNIE DRUGIE SERCE”- E-SERCE oczywiście :) po raz drugi biorę udział w tej internetowej zbiórce pieniędzy, która dzięki Wam w 2012 roku bardzo wspomogła WOŚP zbierając 90 tysięcy złotych. Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord! Na e-sercu można coś narysować, napisać, wyznać
komuś miłość i dzięki temu w ciekawy sposób pomóc tym, którzy tego bardzo potrzebują. I to niewielkim nakładem finansowym. Na e-Sercu jest moje pole „DODA”. Możecie w nim zaświecać piksele, przez co wypełniacie e-Serce kolorem. Inni Artyści nanieśli swoje autografy bądź w jeszcze inny sposób zaznaczyli swoją obecność na e-Sercu.

Doda wyjaśniła także, skąd na jej profilu zdjęcie USG ciąży:

“JEDYNE CO MAMY W ŻYCIU TO… ŻYCIE”- dlatego pomagajmy innym je przy nich utrzymać. Cel zbiórki WOŚP: ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów, stąd moja sentencja pod ZDJĘCIEM USG, za które bardzo dziękuję koleżance. Ona rodziła w szpitalu, w którym był cały sprzęt od Orkiestry – doceniła to dopiero wtedy :)

Okazało się również, że piosenkarka faktycznie czeka na małego lwa:

“LEW…LWIE SERCE” – razem z Cyrkiem Korona przekazujemy na licytację legendarny strój, w którym wjechałam na słonicy na cyrkową arenę. Oprócz tego, cyrkowa Lwica będzie miała potomstwo, a kocica będzie się wabić chyba Doda…. how sweet :)))

Zapraszam również na mój mini koncert pod Pałacem Kultury i Nauki o 17:00 w Finał. Wielką Orkiestrę czas zacząć!!! A teraz możecie odetchnąć z ulgą :)))) - zakończyła swoje oświadczenie Doda.

Jak Wam się podoba taka akcja w wykonaniu Dody?