Korwin-Piotrowska drwi z Kuźniara i śmieje się z wpadki TVN24

| Aktualizacja:

Studenci z Ursynowa ośmieszyli stację TVN24, co zdenerwowało Jarosława Kuźniara. Wpadkę telewizji i nerwową reakcję jej dziennikarza skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska która stwierdziła, że dowcipnisie wypadli lepiej niż niejeden profesjonalista.

wróć do artykułu
  • ~sb
    (2012-12-03 21:12)
    WSI24
  • ~Widzo
    (2012-12-04 11:30)
    Kuźwiar i cała ubekstacja to przerasta czasami w propagandzie GWno.
    Syf, syf, syf=tvny
  • ~madame pierwsza
    (2012-12-04 06:44)
    Tan, gdzie wygwazdkowaliście był wyraz ********** Komu to przeszkadzało?
  • ~polak wie na co glosuje
    (2012-12-04 08:39)
    A co tu dziwnego-wiadomo ze leming uwierzy we wszystko
  • ~mamoniowa303
    (2012-12-04 08:42)
    Kuźniar to sfrustrowana, zakompleksiona dziennikarzyna. Mało inteligentny, bez poczucia humoru, bez polotu, pozbawiony dobrych manier prostak.
  • ~hi,hi
    (2012-12-04 09:01)
    Wielki Narcyz TVN dotknięty!
    Niebywałe,a przecież tak pięknie i tak szybko wyrzuca z siebie komunały, że aż dziw ,żę nie wszystkich zachwycił.Tak nie może być!
    Czyżby TVN oglądały nie tylko lemingi?
    Reszta to ************
  • ~Rabe
    (2012-12-04 09:22)
    Zapamiętaj sobie gojska chołoto że nie wolno sobie drwić z prawowiernych elit
  • ~shedows
    (2012-12-04 09:28)
    Ja tego pana nie oglądam bo to zwykły bufon
  • ~gaga
    (2012-12-04 10:08)
    Pewnie, że Piotrowska ma rację. Ten student kłamał tak wiarygodnie, że nadałby się na stałego eksperta tvn-u.
  • ~POrtret dzieci TVNu
    (2012-12-04 11:23)
    jaka stacja taki kuźniar, jedno wielkie POlszewickie gnojowisko oglądane przez tłukowate niedobitki POlszewistanu z g___nem zamiast mózgu.
  • ~DRAG
    (2012-12-04 00:56)
    KUŹNIAR TO TAKI SAM ZAKOMPLEKSIONY DUPEK SLOMA IM Z BUTÓW WYCHODZI JAK LIS
  • ~Jasiek
    (2012-12-04 12:37)
    Nasze gwiazdy telewizyjne są takie jak nasza rzeczywistość i my sami .Jest to rodzaj lustra w którym sie ujawniają nasze "pryszcze".
    Pieprzenie o "zażydzeniu" czy czymś podobnym. Ma to taki związek z rzeczywistością jak stwierdzenie,że lód może być ciepły.
  • ~kuzwiniar
    (2012-12-04 12:59)
    TVN ma nieograniczone mozliwosci robienia zwyklych ludzi w ch... i to robi.
    Dobrze, ze dostali zaplacone. Szacun.
  • ~Co za debile
    (2012-12-04 13:03)
    TVN dodzwonil sie do Atlantic City na Ursynowie?
  • ~miro/rychu
    (2012-12-04 13:18)
    tak to jest jak wsiowe kmiotki zostaja Posłusznymi dziennikarzami i Politykami-ze stodoły do mediów
  • ~polka
    (2012-12-04 13:26)
    Od miesiąca nie oglądam TVN-u, bo to stacja obrzydliwych kłamców i kpiarzy. Zastanawiam się jak to zrobić aby zniknęła z moich kanałów. TVN i Gazeta wyborcza to najgorsze szkodniki dla Polaków. KŁAMCY, ZADYMIARZE i KGBowcy (polscy)
  • ~afrikanner
    (2012-12-04 14:01)
    Qr a nawet o takim dupku piszą w Wikipedii. A co z niego za znana osobistość. Ja nie mogę. Chyba Lemingi specjalnie edytują Wikipedię. Ja pier..
  • ~janusz z biłgoryja
    (2012-12-04 21:02)
    GW i TVN to chluba UB-cji .
  • ~madame pierwsza
    (2012-12-04 06:42)
    re madame - nie podszywaj się pode mnie! Nie stać cię na nic oryginalnego? A dla pani Karoliny OKLASKI! Jest inteligentna i potrafi wyłuskać każdą głupotę. Red. Kuźniar tu prowadzi! Jego pseudo ********* są żałosne, ale innych pouczać w niewybredny sposób potrafi! Najpierw czepił się młodego Chajzera, teraz studentów. Jestem ciekawa na kogo teraz trafi!?
  • ~Jarek dupa prawie jak KASJER DUPA
    (2012-12-03 23:16)
    Urwysyny zadrwiły ze ŚWIĘTYCH KRÓW telewizorni :))
    KTO IM POZWOLIŁ ??
    To na pewno Kaczyński stoi za tym !!
    Już Kuźniar pojeździ sobie o poranku na swoim imienniku :)))