Korwin-Piotrowska drwi z Kuźniara i śmieje się z wpadki TVN24

| Aktualizacja:

Studenci z Ursynowa ośmieszyli stację TVN24, co zdenerwowało Jarosława Kuźniara. Wpadkę telewizji i nerwową reakcję jej dziennikarza skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska która stwierdziła, że dowcipnisie wypadli lepiej niż niejeden profesjonalista.

wróć do artykułu
  • ~DinX
    (2012-12-03 18:48)
    Z powodzeniem mogliby zastąpić i jarka K. i Karolinę K-P. Nie trzeba wielkich kwalifikacji aby zastąpić takie miernoty.
  • ~madame
    (2012-12-03 19:11)
    ten kużniar z tvn jest takim samym idiotą jak ten kużniar z palacu namiestnikowskiego!!!
  • ~Kogel-mogel
    (2012-12-03 19:31)
    To typowy dowód na to, że w tej stacji pracują nieudaczniki, takie jak Kuźniar, Rymanowski, czupiradło Kolenda, Pochanke Durczok i wielu innych.
  • ~Iron Beret
    (2012-12-03 19:42)
    Miernoty i kapusie, bądź dzieci kapusiów. Reszta to spreparowana i wyjątkowo nachalna propaganda. Za komuny doskonale poradziliśmy sobie z "urbanizacją" kraju. Teraz, kiedy banda rudego i szechtera idzie na dno, jego pupilki i uczniowie próbują użyć całego kunsztu mistrza do ratowania d.u.p.y Też sobie poradzimy. Kto kupuje Trybunę Michnika poza wąską grupką ubeckich czytelników. Podobnie z TVN. Oglądanie tego łajna to obciach. Nie tylko ze względu na upartyjnienie i jawą jednostronność (brawo Kuźniar!), ale na żenujący, jarmarczny poziom.
  • ~ja ja
    (2012-12-03 19:48)
    Brawo studenci.! TVN to dno, jak obecna TVP, którą też łatwo nabrał absolwent dziennikarstwa powołując się na kancelarię żyrandolową. Usłużna wobec BK TVP natychmiast przyznała absolwentowi etat z wysokim -lisim uPOsażeniem.
  • ~hahaha
    (2012-12-03 19:48)
    jasne że się zgadzamy
  • ~pis-OWCA
    (2012-12-03 19:51)
    ---Kuzniar jest wesoly i potrafi sie nabijac z innych---ALE GDY CHODZI O KUZNIARA JEGO POCZUCIE HUMORU PRYSKA !!---GDYBY TAKĄ WPADKĘ ZALICZYLA INNA TELEWIZJA TVN I ,,WIELKI'' KUZNIAR BY JA ROZWALKOWALY GDZIES PRZEZ TYDZIEN !!---KUZNIAR POTRAFI SIE SMIAC i ZARTOWAC TYLKO I WYLACZNIE Z INNYCH NAWET ZE SWOICH KOLEGOW Z TVN-u---A JESLI KTOS SIE SMIEJE Z NIEGO JEST SMUTNY JAK POSLOWIE PIS-u !!!
  • ~windy_city
    (2012-12-03 20:08)
    A niby cóż takiego zrobili ci studenci, poza zwykłym oszustwem? I niby jak to miał Kuźniar zweryfikować "na gorąco"!? Z całej tej "afery" wypływa jeden wniosek: TVN robi swoje programy informacyjne rzetelnie i na żywo!!
  • ~andrzejek54
    (2012-12-03 20:09)
    Muszę zgodzić się z KKP( muszę -bo nie gustuję w niej) Jak chodzi jednak o Kuźniara,to ma rację.Temu człowiekowi najzwyczajniej brak dystansu do siebie.Za bardzo przeżywa ,przebiera nogami,właściwie nie słucha gościa,którego zaprosił,tylko natychmiast chce mówić.. ja ja ja..taki nerwowy,no drażniący.Choć nie głupi.Reasumując: treść -tak,forma-nie
  • ~andrzejek54
    (2012-12-03 20:13)
    do pis-OWCA
    bo Kuźniar jest mocno zakompleksionym prowincjuszem,ot co!
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-03 20:26)
    TVN - wstajesz i łżesz
  • ~kiki
    (2012-12-03 20:44)
    Teraz Vam Nakłamiemy przez 24. Same kłamstwa, całą dobę.
  • ~Chyży Ruj
    (2012-12-03 21:05)
    Kuźniar, to zwykły chamek, parweniusz. Słoma w butach i nic więcej.
  • ~kora
    (2012-12-03 21:06)
    Uwielbiam ten prostacki rechot Kuźniara i te jego wsiuńskie *********** Moja babcia zawsze mówiła, że z chama nie będzie Pana.
  • ~Iron Beret
    (2012-12-03 21:10)
    re ~pis-OWCA2012-12-03 19:51
    Powiedziałbym więcej... Jarek Kuźniar jego mać jest w takich razach smutny jak senator Piesiewicz.
  • ~sb
    (2012-12-03 21:12)
    WSI24
  • ~Awatar
    (2012-12-03 21:27)
    Karolina Korwin-Piotrowwska to jedna z bardziej inteligentnych dziennikarek i słusznie drwi z zadowolonych z siebie facetów i facetek nie dysponujących odrobiną wiedzy o inteligencji nie wspomne. Zadufane w sobie, zbyt dobrze opłacane miernoty uważają, że z pozycji "gadającej głowy" głoszą prawdy ostateczne. Tak na szczęści nie jest. Kiedyś oglądałem teleturniej, w którym wystepowały tzw. "gwiazdy" telewizji, między innymi Maciej Orłoś, który podobno skończył jakieś studia. Byłem zaszkokowany, ten facet nie potrafił odpowiedzieć na żadne prosdte pytanie nqa poziomie gimnazjalisty. I taka prawdopodobnie jest większość tych ludzi mediów, Kuźniara nie wyłączając. Gdy nie ma promptera ich mózg nieistniej, bo ich mózg to prompter. Więcej pokory ćwierćinteligenci z ekranu gadający sofizmaty napisane przez innych! Więcej pokory i do szkół, nawet wieczorowych, intelektualna hołoto!
  • ~hud
    (2012-12-03 21:33)
    już panią lubie
  • ~rd
    (2012-12-03 22:47)
    jesteście załośni
  • ~Jarek dupa prawie jak KASJER DUPA
    (2012-12-03 23:16)
    Urwysyny zadrwiły ze ŚWIĘTYCH KRÓW telewizorni :))
    KTO IM POZWOLIŁ ??
    To na pewno Kaczyński stoi za tym !!
    Już Kuźniar pojeździ sobie o poranku na swoim imienniku :)))