Karolina Korwin-Piotrowska od lat zajmuje się obserwowaniem i komentowaniem polskiego show biznesu. Dziennikarka ma ostry język i bezlitośnie wytyka rodzimym gwiazdom głupotę, trzeba jednak przyznać, że większość jej komentarzy jest bardzo trafionych.

Reklama

Niestety wielu rodzimym celebrytom brakuje dystansu do siebie i krytykę dziennikarki odbierają bardzo osobiście. Edyta Górniak poszła nawet o krok dalej i postanowiła, w dość infantylny sposób odbić piłeczkę. Na swoim profilu na Facebooku, oburzona ostatnim komentarzem Korwin-Piotrowskiej, która wyśmiała zdjęcia divy u boku transwestytów, Górniak napisała:

Kochani, "Karolina z Piotrkowa" ma syndrom tzw - najbrzydszej dziewczyny w klasie - rozumiecie co mam na myśli). Wystartowała w dziennikarstwie mniej więcej równolegle z panią Olejnik, a zobaczcie kim stała się pani Olejnik, a gdzie jest "Karolcia" . Zobaczcie, jak zawiść brzydko się starzeje Nieurodziwa, bez partnera życiowego, bez dziecka. Nigdy nie będzie autorytetem. My już to wiemy. Ona jeszcze nie... Całuję.

Później Edyta Górniak dodała także:

Kochani nie denerwujcie się reakcją „K.Piotrowskiej”. jest przecież przewidywalna :) Poprosi teraz kolegów o wsparci dla niej. Znowu będzie cos o hymnie, maturze, byłym ex, co tam jeszcze… a operacjach plastycznych, że 5 klipów do jednej płyty to za mało, no i że jestem taka strasznie krucha :((( Czy coś tam. -- Przyjmijmy że każdy ma swoją drogę do przebycia. Swój czas do otwarcia świadomości. Są i tacy którzy będą stać będą w miejscu, bo iść dalej to dla nich wysiłek lub strach. Ona jest i będzie agresywna – to jej jedyny! sposób na widoczność. Więc sięgnie po każde słowo zwyczajnie ze strachu o siebie. – Jeśli kiedyś przestanie być agresywna, znaczyć to będzie, że wreszcie ktoś ja pokochał. Tylko jak tu kochać takiego łobuza??? :) No cóż – życzę jej miłości. Wzajemnej i spełnionej. A póki na nią czeka, niech zrobi cos pożytecznego dla ludzi lub świata. Na prawdę nie jest trudno być człowiekiem dobrym. Przekażcie jej, że nie trzeba wtedy robić operacji plastycznych, bo dobroć odmładza.

Co sądzicie o takiej reakcji gwiazdy na krytykę ze strony dziennikarki?