Kolejny sekret Małgorzaty Rozenek ujrzał światło dzienne

Małgorzata Rozenek znajduje się aktualnie pod bardzo wnikliwą obserwacją plotkarskich mediów, które dokopują się do kolejnych sekretów z przeszłości gwiazdy TVN-u. Tym razem okazało się, że perfekcyjna pani domu jest rozwódką.

wróć do artykułu
  • ~Stif
    (2012-11-09 17:09)
    Oceniając kobietę po fotografii... "WARTA GRZECHU"...
  • ~m zdaniem
    (2012-11-10 05:14)
    brzydka
  • ~seksot
    (2012-11-09 14:36)
    Z upom,tragiczne przypomne. Skoro juz doszlo do tej tragedii to szkona,ze jej przyczyna nie byl wybuch,ktory zabralby zycie bez udzialu swiadomosci w ulamku sekundy...PRZEJMUJACY JEK PASAZEROW zarejestrowany w ostatnich chwilach i rozpaczliwe "Q...a mac" pilota nakazuja pomyslec o niewyobrazalnym cierpieniu... Zestawienie slow Rosjanina :"Warunkow do przyjecia nie ma" z duzrnym,okrutnym stwierdzeniem dziecinnego porucznika z JAK-a o widocznosci na 200 m i podstawie chmor na okolo 50 m. swiadczy o poziomie niechlujstwa i pychy...Sp.Mjr Protasiuk mial ograniczenia na 1800m:100 i nie mial uprawnien do prowadzenia lotu ( kontrola NIK) Na Okeciu oczekuje sie widocznosci na ok 400 metrow aby bezpiecznie ladowac...Jakichz to ludzi mial Mial Sp.Majr Protasiuk obok siebie,ktorzy nie potrafili podjac decyzji na czas czy wrecz krzyczec :chlopcy wracamy do domu !!! Cynizm Gmyza,niejakiego Wroblewskiego pozwala dobrze zyc,to fakt. Ich dzieci kiedys poprosza o wyjanienie ...
  • ~Rodzinka TV
    (2012-11-09 09:33)
    Kolejna - hehehe - pseudocelebrytka, która okazała się czystym pustosłowiem i pustogłowiem. Jaki kraj tacy celebryci.Żenada rozenkowa. Nigdy tej szmiry w TV nie oglądaliśmy ze względu na nią.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-11-09 10:17)
    a to dziwka jak kłamie POco ?
  • ~obserwator
    (2012-11-09 18:35)
    Ale jaja , perfekcyjna pani domu w tv a we wlasnym ma sprzataczke!!!
  • ~rbrfgfb
    (2012-11-09 11:33)
    Szczerze mówiąc, bardzo mi się podoba to "odbrązowanie celebrytów" nie tylko tej, ale i innych. Uważam, że "bycie celebrytą" to krótkotrwały stan, po którym następuje "spadnięcie w odmęty" szarej rzeczywistości.
  • ~ana
    (2012-11-09 13:05)
    okaże sie że to najbardziej wredna **** w RP
  • ~barak
    (2012-11-09 21:07)
    stara lampucera z PO
  • ~młody z PO
    (2012-11-09 19:58)
    Niech POkaże brochę !
  • ~zlakatarzyna
    (2012-11-08 23:39)
    Do Gochy z poczatku wypowiedzi pomijajac perfekcyjna w cudzyslowiu kierujesz sie jak widac polityka i wypadalo by ci odpowiedziec ty k..typi..zwolenniczko kaczucha tfu ale roobbiee to zaznaczam z klasa gdyz wypominam ci to delikatnie i chamuj wyp.polityczne na forum o np.takiej R:-\ozenek bo nie o tym mowa
  • ~DinX
    (2012-11-09 22:51)
    Z PO - to akurat trafiłeś jak dzik w sosnę :)) Jej stary jest skarbnikiem PiS :)))
  • ~fuj
    (2012-11-10 22:45)
    DO ROBOTY PO MATOŁY I WSZYSTKIE INNE PLOTKARY ,jak się własnego życia erotycznego nie ma to tak jest ,trzeba się przy tabloidzie onanizować .Uważajcie bo wam się łapki zmeczą .
  • ~ble
    (2012-11-10 22:50)
    Niedługo to tablloidyz łóżek będą wystawać i pisać ,aż wstyd to czytać i za to jeszcze płacić .Dla nich to czysty zysk i co ich obchodzi człowiek .Ten co pisze sam jest pewnie gorszy od tych wszystkich ludzi ,ale takimi zerami to nawet nikt się nie chce zainteresować .Dziki to kraj gdzie już żadne normy nie obowiązują .
  • ~mm
    (2012-11-24 23:44)
    Zapomniała pewnie też ujawnić, że kiedy była niemowlęciem, to jak wszyscy siusiała w pieluszki... Hm, i gdzie ta perfekcja?! Myślałam, że jako taka, to od razu siusiała do nocniczka...
  • ~kamil
    (2012-11-09 11:46)
    nie znosze tej baby, odpychajaca dla facetow,
  • ~Ja
    (2012-11-09 00:40)
    Tak, rozwód na pewno wpłynie na wiarę jej dzieci. Powinna im zafundować perfekcyjne egzorcyzmy.
  • ~gocha
    (2012-11-08 22:27)
    ~tylko dla POmatołów2012-11-08 17:53

    Tacy są ci "perfekcyjni" z PO i ich kręgów.
    Kaczyński nie jest "perfekcyjny" i bardzo to cenię!

    Za to bratanicę ma perfekcyjną.
  • ~dzialacz
    (2012-11-10 11:30)
    partyjna Zocha, chuda, bez kobiecych ksztaltow, mowie jej Nie
  • ~gocha
    (2012-11-08 17:09)
    A kogo obchodzi że perfekcyjna gospodyni domowa się rozwiodła?
    Co to ma do sprzątania w szafkach czy pastowania podłóg?
    A że jest po czterdziestce, to widać i bez metryki.