Kolejny sekret Małgorzaty Rozenek ujrzał światło dzienne

Małgorzata Rozenek znajduje się aktualnie pod bardzo wnikliwą obserwacją plotkarskich mediów, które dokopują się do kolejnych sekretów z przeszłości gwiazdy TVN-u. Tym razem okazało się, że perfekcyjna pani domu jest rozwódką.

wróć do artykułu
  • ~gocha
    (2012-11-08 17:09)
    A kogo obchodzi że perfekcyjna gospodyni domowa się rozwiodła?
    Co to ma do sprzątania w szafkach czy pastowania podłóg?
    A że jest po czterdziestce, to widać i bez metryki.
  • ~Jegor
    (2012-11-08 17:27)
    Chodzi o to że bezczelni ludzie w bezczelny sposób nabijają nas w butelkę. Ludzi z marginesu kreują na idealnych w każdym calu.
  • ~helga3333
    (2012-11-08 17:37)
    Niedługo się okaże że urodziła się mężczyzną...
  • ~tylko dla POmatołów
    (2012-11-08 17:53)
    Tacy są ci "perfekcyjni" z PO i ich kręgów.
    Kaczyński nie jest "perfekcyjny" i bardzo to cenię!
  • ~ana
    (2012-11-08 18:41)
    a to wredna s*ka
  • ~Chyba ty !
    (2012-11-08 18:45)
    Szkoda , że Pani Rozenek rozwiodła się ze swoim mężem i teraz żyje w związku niesakramentalnym. Miejmy nadzieję, że taka formuła nie wpłynie negatywnie na wiarę jej dzieci. Pisząc o formule mam na myśli życie z konkubentem.

    Z poważaniem Chyba ty !
  • ~f
    (2012-11-08 19:10)
    Fajna laska powinna mieć najmniej dwóch mężów,to znaczy ,że ma wzięcie.
  • ~Genitaliusz
    (2012-11-08 19:21)
    Kolejna odsłona kłamstw telewizji TVN.
  • ~ciekawy
    (2012-11-08 19:22)
    Bzura Nie macie o czym pisać ?
  • ~f
    (2012-11-08 19:24)
    Ale co to wszystko ma wspólnego ze sprzątaniem ? Małgosia dobrze sprząta (ha,ha) i to jest ważne i ładna z niej kobietka .
  • ~ciekawski
    (2012-11-08 20:21)
    A kiedy pokaże nam swój główny sekret ?
  • ~pam z
    (2012-11-08 21:01)
    Na stowe nie goli bobra
  • ~monia
    (2012-11-08 21:52)
    ale macie temat tak jak pis-owcy rozwodka no nie moze ona sprzatac ha ha ha
  • ~gocha
    (2012-11-08 22:27)
    ~tylko dla POmatołów2012-11-08 17:53

    Tacy są ci "perfekcyjni" z PO i ich kręgów.
    Kaczyński nie jest "perfekcyjny" i bardzo to cenię!

    Za to bratanicę ma perfekcyjną.
  • ~zlakatarzyna
    (2012-11-08 23:39)
    Do Gochy z poczatku wypowiedzi pomijajac perfekcyjna w cudzyslowiu kierujesz sie jak widac polityka i wypadalo by ci odpowiedziec ty k..typi..zwolenniczko kaczucha tfu ale roobbiee to zaznaczam z klasa gdyz wypominam ci to delikatnie i chamuj wyp.polityczne na forum o np.takiej R:-\ozenek bo nie o tym mowa
  • ~Ja
    (2012-11-09 00:40)
    Tak, rozwód na pewno wpłynie na wiarę jej dzieci. Powinna im zafundować perfekcyjne egzorcyzmy.
  • ~Rodzinka TV
    (2012-11-09 09:33)
    Kolejna - hehehe - pseudocelebrytka, która okazała się czystym pustosłowiem i pustogłowiem. Jaki kraj tacy celebryci.Żenada rozenkowa. Nigdy tej szmiry w TV nie oglądaliśmy ze względu na nią.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-11-09 10:17)
    a to dziwka jak kłamie POco ?
  • ~rbrfgfb
    (2012-11-09 11:33)
    Szczerze mówiąc, bardzo mi się podoba to "odbrązowanie celebrytów" nie tylko tej, ale i innych. Uważam, że "bycie celebrytą" to krótkotrwały stan, po którym następuje "spadnięcie w odmęty" szarej rzeczywistości.
  • ~kamil
    (2012-11-09 11:46)
    nie znosze tej baby, odpychajaca dla facetow,