Kolejny sekret Małgorzaty Rozenek ujrzał światło dzienne

Małgorzata Rozenek znajduje się aktualnie pod bardzo wnikliwą obserwacją plotkarskich mediów, które dokopują się do kolejnych sekretów z przeszłości gwiazdy TVN-u. Tym razem okazało się, że perfekcyjna pani domu jest rozwódką.

wróć do artykułu
  • ~mm
    (2012-11-24 23:44)
    Zapomniała pewnie też ujawnić, że kiedy była niemowlęciem, to jak wszyscy siusiała w pieluszki... Hm, i gdzie ta perfekcja?! Myślałam, że jako taka, to od razu siusiała do nocniczka...
  • ~ble
    (2012-11-10 22:50)
    Niedługo to tablloidyz łóżek będą wystawać i pisać ,aż wstyd to czytać i za to jeszcze płacić .Dla nich to czysty zysk i co ich obchodzi człowiek .Ten co pisze sam jest pewnie gorszy od tych wszystkich ludzi ,ale takimi zerami to nawet nikt się nie chce zainteresować .Dziki to kraj gdzie już żadne normy nie obowiązują .
  • ~fuj
    (2012-11-10 22:45)
    DO ROBOTY PO MATOŁY I WSZYSTKIE INNE PLOTKARY ,jak się własnego życia erotycznego nie ma to tak jest ,trzeba się przy tabloidzie onanizować .Uważajcie bo wam się łapki zmeczą .
  • ~dzialacz
    (2012-11-10 11:30)
    partyjna Zocha, chuda, bez kobiecych ksztaltow, mowie jej Nie
  • ~ewa
    (2012-11-10 06:03)
    A rozwód to przestępstwo? A dlaczego niby się ma tłumaczyć? A co do wieku, to ma tyle na ile wygląda.
  • ~m zdaniem
    (2012-11-10 05:14)
    brzydka
  • ~DinX
    (2012-11-09 22:51)
    Z PO - to akurat trafiłeś jak dzik w sosnę :)) Jej stary jest skarbnikiem PiS :)))
  • ~barak
    (2012-11-09 21:07)
    stara lampucera z PO
  • ~młody z PO
    (2012-11-09 19:58)
    Niech POkaże brochę !
  • ~man
    (2012-11-09 19:04)
    Top Model to ona nie jest.
  • ~obserwator
    (2012-11-09 18:35)
    Ale jaja , perfekcyjna pani domu w tv a we wlasnym ma sprzataczke!!!
  • ~Stif
    (2012-11-09 17:09)
    Oceniając kobietę po fotografii... "WARTA GRZECHU"...
  • ~seksot
    (2012-11-09 14:36)
    Z upom,tragiczne przypomne. Skoro juz doszlo do tej tragedii to szkona,ze jej przyczyna nie byl wybuch,ktory zabralby zycie bez udzialu swiadomosci w ulamku sekundy...PRZEJMUJACY JEK PASAZEROW zarejestrowany w ostatnich chwilach i rozpaczliwe "Q...a mac" pilota nakazuja pomyslec o niewyobrazalnym cierpieniu... Zestawienie slow Rosjanina :"Warunkow do przyjecia nie ma" z duzrnym,okrutnym stwierdzeniem dziecinnego porucznika z JAK-a o widocznosci na 200 m i podstawie chmor na okolo 50 m. swiadczy o poziomie niechlujstwa i pychy...Sp.Mjr Protasiuk mial ograniczenia na 1800m:100 i nie mial uprawnien do prowadzenia lotu ( kontrola NIK) Na Okeciu oczekuje sie widocznosci na ok 400 metrow aby bezpiecznie ladowac...Jakichz to ludzi mial Mial Sp.Majr Protasiuk obok siebie,ktorzy nie potrafili podjac decyzji na czas czy wrecz krzyczec :chlopcy wracamy do domu !!! Cynizm Gmyza,niejakiego Wroblewskiego pozwala dobrze zyc,to fakt. Ich dzieci kiedys poprosza o wyjanienie ...
  • ~ana
    (2012-11-09 13:05)
    okaże sie że to najbardziej wredna **** w RP
  • ~Marcin
    (2012-11-09 12:52)
    Co się wszyscy tak uczepili kobiety? Żal wam dupę ściska czy co? Zawiniła wam pseudokatole ta kobieta w czymś, że obsmarować ją trzeba? Zarabia więcej, lepiej się ubiera czy co? Zna ją ktoś osobiście żeby wypowiadać?
  • ~kamil
    (2012-11-09 11:46)
    nie znosze tej baby, odpychajaca dla facetow,
  • ~rbrfgfb
    (2012-11-09 11:33)
    Szczerze mówiąc, bardzo mi się podoba to "odbrązowanie celebrytów" nie tylko tej, ale i innych. Uważam, że "bycie celebrytą" to krótkotrwały stan, po którym następuje "spadnięcie w odmęty" szarej rzeczywistości.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-11-09 10:17)
    a to dziwka jak kłamie POco ?
  • ~Rodzinka TV
    (2012-11-09 09:33)
    Kolejna - hehehe - pseudocelebrytka, która okazała się czystym pustosłowiem i pustogłowiem. Jaki kraj tacy celebryci.Żenada rozenkowa. Nigdy tej szmiry w TV nie oglądaliśmy ze względu na nią.
  • ~Ja
    (2012-11-09 00:40)
    Tak, rozwód na pewno wpłynie na wiarę jej dzieci. Powinna im zafundować perfekcyjne egzorcyzmy.