Agata Młynarska miała okazję poznać Joannę Krupę podczas nagrywania wywiadu do swojego programu "Jaka ona jest". Dziennikarka bez wątpienia jest pod ogromnym urokiem modelki, który można było wyczytać z jej wypowiedzi dla wideoportal.pl:

Reklama

Fantastyczną przygodą było dla mnie spotkanie z Joasią Krupą. Odkryłam fenomenalną dziewczynę, mądrą, która wie, czego chce, z dystansem do siebie, z poczuciem humoru, która była bardzo prawdziwa, która nie ma kompleksów, która zrobiła wielką karierę. - zachwyca się Młynarska. Dziennikarka twierdzi także, że Joanna Krupa spotyka się w Polsce z niesłuszną krytyką, której sama nie rozumie:

Ona jest niesłusznie krytykowana, ale to jest Polska, a ona żyje w Stanach. Tam tak nie ma, więc ona się z tym zderza tu w Polsce i ona tego nie rozumie

Agata Młynarska stwierdziła także, że Joanna Krupa jest wielką gwiazdą, która drogę na szczyt rozpoczęła z nizin społecznych:

Cała rozmowa z nią pokazała, jak można inteligentnie budować swoją karierę i mieć dystans do siebie, pochodząc z bardzo trudnych warunków, pochodząc z nizin społecznych w pewnym sensie. Ona startowała od zera, cierpiała straszną biedę i głód i ona osiągnęła wszystko. Ona w "Tańcu z gwiazdami" nadawanym przez ABC i oglądanym w Stanach, co tydzień była oglądana przez kilkadziesiąt milionów Amerykanów (...) Ona naprawdę była wielką gwiazdą tam i wciąż jest. Ona ma osiągnięcia, a później przyjeżdża do Polski, śmieją się z niej, ona nie bardzo rozumie, wraca tam do siebie, stara się jak może, żeby dalej się utrzymać na topie, żeby walczyć, żeby pokazać, że jest kimś no i ja to podziwiam. - powiedziała Agata Młynarska

Reklama

Czy Wy też tak bardzo podziwiacie Joannę Krupę?