Gospodyni programu "Perfekcyjna Pani Domu" bardzo szybko zdobyła popularność w polskim show biznesie i niemal natychmiast odczuła jej negatywne strony. Od pewnego czasu media rozpoczęły prawdziwą nagonkę na Małgorzatę Rozenek, zarzucając zarówno jej same, jak i prowadzonemu przez nią programowi mamienie widza fikcyjnym obrazem rzeczywistości. Program "Perfekcyjna Pani Domu", przez jeden z opiniotwórczych tygodników został nawet uznany za najbardziej ogłupiający w polskiej telewizji.

Reklama

W obronie perfekcyjnej pani domu postanowiła stanąć Karolina Korwin-Piotrowska. W swoim felietonie na łamach tygodnika "Party" dziennikarka napisała:

Rozenek stała się ostatnio ulubioną zwierzyną łowną mediów. (...) Mało tego - media wyśledziły, że ma panią, która pomaga jej w sprzątaniu, oraz opiekunkę do dzieci. Wniosek? Sama nie sprząta i nie opiekuje się synami. (...) Na milę pachnie to nagonką. Jakbyśmy zapomnieli, że Daniel Craig nie ratuje ludzkości z opresji ani nie ma napisane w dowodzie "James Bond" (...) Rozenek ODTWARZA rolę perfekcyjnej gospodyni, tak jak jest to opisane w scenariuszu programu - pisze dziennikarka.

Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin-Piotrowskiej?