Już teraz zdaniem dziennika słynne małżeństwo poszukuje dla siebie willi w zachodnim Londynie. Mało prawdopodobne jest, by zamieszkali na stałe w swoim wielkim pałacu w Hertfordshire, nazywanym przez niektórych Beckingham Palace. Został on, bowiem wystawiony na sprzedaż. Za posiadłość o powierzchni 9,7 hektara potencjalny nabywca musiałby zapłacić około 18 mln funtów.

Reklama

Beckamowie zatęsknili za Wyspami Brytyjskimi po tym, jak spędzili tam ostatnie wakacje, kiedy to w Londynie odbywały się Igrzyska Olimpijskie. Zarówno David i Victoria zaangażowali się w organizację tej imprezy. On uczestniczył w jednej z ostatnich zmian sztafety z ogniem olimpijskim, ona wraz ze Spice Girls wystąpiła na zakończenie Igrzysk.

Dzieci gwiazdorskiej pary również były zachwycone letnimi tygodniami spędzonymi na Wyspach. Victoria i David cieszyliby się, gdyby chłopcy mogli chodzić do angielskich szkół i częściej widywali się ze swoimi dziadkami.

Beckhamowie przeprowadzili się do Los Angeles w 2007 roku wraz z synami Brooklynem, Romeo i Cruzem. Piłkarz gra tam w drużynie Los Angeles Galaxy. Kilkanaście miesięcy temu rodzina Beckhamów powiększyła się o córkę Harper. Dziewczynka przyszła na świat nie w ojczyźnie swoich rodziców, ale w Kalifornii.