Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wiją gniazdko

| Aktualizacja:

Tydzień po ślubie, a zakochani nie mieszkają razem? - dziwi się "Fakt", który donosi, że Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach nie żyją pod jednym dachem. Bulwarówka spieszy jednak z wyjaśnieniami: to tylko przejściowe...

wróć do artykułu
  • ~a to ciekawe
    (2012-09-30 08:41)
    Ola będzie sama sprzątać ów wielki apartament czy też zatrudnią młodą, żwawą sprzątaczkę? Pan młody będzie mógł utrzymać ten wielki apartament, czy też wszystko opłaci tatuś Oli?
  • ~robertoli
    (2012-09-30 08:45)
    Za pieniądze od Kuczmy?
  • ~kajtek
    (2012-09-30 09:17)
    a kto to jest Ola Kwaśniewska?
  • ~bul waruje
    (2012-09-30 09:32)
    taka to ważna wiadomość??
  • ~,
    (2012-09-30 09:33)
    Tu dom , tam mieszkanie, do tego jeszcze apartament i co jeszcze?Aż kapie bogactwem.
  • ~Tarantula
    (2012-09-30 09:40)
    Boże mój, jakże mi ich żal. A czy oni maja teraz przynajmniej jeden pokoik
    tylko dla siebie ? Przecież pan Q Baba Dach może nie wytrzymać tej
    rozłąki, choćby i przejściowej. Muszę wyznać, że mnie jednak najbardziej
    podoba się Mama czyli Teściowa , uderzająco piekna w tej "ślubnej" sukni,
    nadal (i słusznie) eksponowana w galerii.
  • ~Dość
    (2012-09-30 11:50)
    Dajcie już spokój z tymi komentarzami, jak zwykle w każdym Polski charakterek - zazdrość .Co ta dziewczyma może za ojca, znacie ją żeby tak oceniać. Ja im życzę szczęścia.
  • ~Ekonom
    (2012-09-30 13:19)
    Ciekawe czy Urząd Skarbowy wyliczy im Podatek do zapłaty od darów.Powinien i to jak największy skoro kucharce za próbowanie posiłków wyliczyłi 3500zł to co dopiero z otrzymanymi prezentami.
  • ~Ingo
    (2012-09-30 14:25)
    Jak opowiadał Ryszar Kalisz - Ola i Kuba tacy cudowni, piękni, mądrzy i
    Jolanta oraz Aleksander też cudowni, piękni, madrzy.
    Ja też chciałbym być cudowny, piękny, mądry i jeszcze umieć jeść bezę.
    Może są jakieś szkoły żeby być cudownym, pieknym i mądrym a jeżeli chodzi o bezę to sam się nauczę.
    I takimi głupotami karmią nas te wszystkie kolorowe pisma.
    Polska robi się krajem egzltowanych durniów, którzy fantazję i banialuki biorą za rzeczywistość.
  • ~hty
    (2012-09-30 15:16)
    Pani Badachowa czy dalej Panna Kwaśniewska? Jak to powinno być?
  • ~HA,HA HA
    (2012-09-30 15:17)
    JAK TO DOBRZE URODZIC SIE W LEWICOWEJ RODZINIE . TERAZ WDAC JAK SKROMNE DZIECIATKA POSKOMUNISTYCZNE CIEZKO PRACUJAC NA CHLEB W TRUDZIE I ZNOJU BEDA DORABIAC SIE CALYMI LATAMI WYRZECZEN PODZIWIAMY WIELKI HART DUHA MLODEJ PARY
  • ~Misia.
    (2012-09-30 15:54)
    Biedni. Pewno jak wiekszosc polakow nie maja wlasnego mieszkania.
  • ~MAM PYTANIE
    (2012-09-30 16:06)
    NIERAZ ZASTANAWIAM SIE DLACZEGO MOJ OJCIEC NIGDY NIE ZAPISAL SIE DO PZPR, NIE BYL TEZ DONOSICIELEM NA UB, A JA DZIALALEM SOLIDARNOSCI I ODSIEDZIALEM ROK W ZAKLADZIE KARNYM DLA INTERNOWANYCH. I DZISIAJ NIE MAM NIC OPROCZ JEDNEJ PARY BUTOW, KOSZULI, SPODNI, NO I PLASZCZA PO OJCU NA ZIME. ALE CO MAM? MOGE POWIEDZIEC ZE MOJ OJCIEC I JA NIE JESTESMY TAKIMI SKU+++NAMI JAK KWASNIEWSCY,, BADACHY I INNE KOMNISTYCZNE SCIERWA.
  • ~antek
    (2012-09-30 17:09)
    Pamietam jak ludziom urząd skarbowy kazał sie tłumaczyć skąd mieli pieniadze na dom ,niewielki ok.90m łącznie, innym tez kazali sie tłumaczyć, a ludzie na świecznikach za publiczne pieniądze nie musza sie tłumaczyc skąd maja pieniądze, pensja prezydencka jak słyszeliśmy to 20 tysieyc złotych miesiecznie pomnożyc przez 12 miesiecy i przez 10 lat to ile wyniesie 2 400 000, a apartament 500m w warszawie x tylko 8000 to 4000000, to wszystko wiadomo z prasy,mieszkanie 70 m, a teraz wielki apartament i posiadłość duża jak widać ze zdjęć na mazurach, ile ci ludzie zarabiaja i gdzie, bo zwylki Polacy zupełnie tego nie rozumieją, jedni musza zyc za 1500 a inni za miliony w jednym kraju
  • ~wikon
    (2012-09-30 17:55)
    I co mnie to obchodzi.
  • ~niciekawski
    (2012-09-30 18:12)
    Czy to istotne gdzie Kuba i magistrowa aleksandrówka Ola się bzykają ?
  • ~Genitaliusz
    (2012-09-30 18:32)
    Czerwona arystokracja.
  • ~jola
    (2012-09-30 19:04)
    a moze on jest ta czescia od roweru
  • ~..
    (2012-09-30 19:51)
    NA MIEŚCIE MÓWIĄ ŻE ONA ZDRADZA GO Z AŁGANOWEM.
  • ~q
    (2012-09-30 20:11)
    a co oni te badachy nas obchodzą

Może zainteresować Cię też: