Natalia Siwiec była ostatnio gościem programu "Magiel towarzyski" prowadzonego przez Karolinę Korwin-Piotrowską i Tomasza Kina. Rozmowa z celebrytką w znacznym stopniu koncentrowała się wokół jej wyglądu. Kiedy Korwin-Piotrowska zapytała: W co musisz zainwestować, żeby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę, żeby potem telefon dzwonił?, Miss Euro odpowiedziała:

Myślę, że we wszystko - odpowiedziała Siwiec. - Trzeba zainwestować przede wszystkim w ciuchy, w zabiegi kosmetyczne, jeżeli są wymagane

Redaktorzy drążyli jednak temat i dopytywali, czy Siwiec kiedykolwiek, ze względu na pracę zdecydowała się na chirurgiczne poprawienie wyglądu, celebrytka odparła:

Była taka sytuacja z moimi piersiami, które były duże, schudłam, już nie były tak duże i jędrne. Nie chciałam tego robić, jednak praca troszeczkę mnie do tego zmusiła. Nie było tak, że nie miałam przez to pracy, tylko wiedziałam, że pracuję wolniej, ponieważ ja bardzo dużo robię bielizny i strojów kąpielowych, więc trzeba było się gdzieś tu wypchać, żeby to wszystko ładnie wyglądało. Dzięki temu, że zrobiłam biust, który wygląda tak, jak wyglądał 9 lat temu, pracuje mi się sprawniej, ja jestem zadowolona, wygląda to dobrze.

Też sądzicie, że biust Natalii Siwiec po operacji wygląda dobrze?