Znany krytyk: Jestem szczęśliwy, że jestem pedałem

| Aktualizacja:

Maciej Nowak, znany teatrolog i krytyk kulinarny, o swoim homoseksualizmie poinformował opinię publiczną już 10 lat temu. Jednak dopiero w ostatnim wywiadzie wyznał, jak bardzo jest szczęśliwy i jak dobrze czuje się ze swoim życiem .

wróć do artykułu
  • ~z
    (2012-09-14 11:29)
    niech ZUS to propaguje :)
  • ~Iron Beret
    (2012-09-14 13:40)
    ~vp2012-09-14 13:19
    Nie widzisz, bo rozsądny admin wywalił twój wpis z pochwałą "zboczonego szczęścia" :))
  • ~Homo-wiadomo
    (2012-09-14 18:21)
    Przeobleśny typ. Perfekcyjny egoista. I z czego się tu tak cieszyć?...
  • ~DONALD TUSK
    (2012-09-14 17:46)
    CH...J WAM WSZYSTKI W DUPE !!!
  • ~vp
    (2012-09-14 11:53)
    Gratuluję odwagi bo w naszym kraju nad Wisłą być innym i przyznać się do tego i oznajmić że się jest szczęśliwym ,to musi być niezdrowy lub opętany.Wszystkie ambony na czele z toruńską głoszą smutek i zbliżanie się apokalipsy , więc nakie zachowania muszą budzić potępienie.
  • ~tak tak
    (2012-09-14 14:48)
    Za to, jak zmienił Teatr Wybrzeze, Maciej Nowak jest the best. I c^&j z długami :)
  • ~piróg
    (2012-09-14 10:13)
    Bo wszyscy wiedzą ,że to zboczenie i wbrew naturze - ale rozpaczliwie homosie , zwłaszcza Ci bogaci i niby z elyty , wmawiają ,że bycie gejem jest trendy, jest ok i w ogóle to związki kobiety i mężczyzny są wynaturzeniem.
  • ~jiang bez jing
    (2012-09-14 14:41)
    Gej czyli wesołek - zero odpowiedzialności, zero starań o wspólnotę etc.
    Czyli poziom rozwoju zatrzymał się na poziomie 12 latka.
    I oni są przyszłością cywilizacji?
  • ~zakaz pedałowania
    (2012-09-14 14:34)
    Ależ oblech. Krytykuje kulinarnie to ja żonę i żadna to filozofia opierdzielić ze zupę przesoliła.
  • ~brzydze sie
    (2012-09-14 14:11)
    a czy on jest GIVER czy Receiver? Szczesliwy jest bo nie dostaje okresu raz na miesiac bo jaki moze byc inny powod tego szczescia? Homoseksualizm do lat 70tych byl okreslany przez CIA jako choroba psychiczna a w nastepnych latach dziwnym sposobem informacje na ten temat sie ulotnily i dzisiaj pedal juz nie jest psychicznym odmiencem - nawet nazywa sie piekniym UKRADZIONYM slowem gay
  • ~petrus
    (2012-09-14 13:46)
    Fakt, tak bezrefleksyjnie szczesliwi w zyciu moga byc jedynie kretyni...
  • ~wacek
    (2012-09-14 09:29)
    a kiedy beda dzieci?
  • ~Iron Beret
    (2012-09-14 12:26)
    re ~vp2012-09-14 11:53
    Jakiej odwagi?! Ciężkiej głupoty chyba! Nie sil się ! Wasz lewacki "humanizm" i rzekoma homofilia są tak samo żałosne, sztuczne i obłudne jak polityka miłości Tuska I nIesiołowskiego, jak poglądy posła PO Węgrzyna, Wojewódzkiego, Figurskiego, Węglarczyka czy Błochowiak. Wystarczy tylko posłuchać co mówicie i myślicie prywatnie. A głupota nie pozwala wam tego zbyt dobrze i długo ukrywać. Wszystko jest jasne.
  • ~Aboj
    (2012-09-14 12:13)
    Może i ma racje wszyscy mu włażą w d
  • ~gili,gili,gili
    (2012-09-14 09:16)
    Maciusiu - może jakaś adopcja dzieciątka ? Zapewne byłoby cudownie gdybyście razem ze swoim mężem - żoną wychowali maskotkę na starość . Dziecię to pewnie byłoby najszczęśliwszym maleństwem , chłopcem , mężczyzną - wychowanym na waszą modłę i pewnie zaspokoiło by wasze największe fantazje erotyczne :-) Kochajmy się ...
  • ~ON1224
    (2012-09-14 09:24)
    A feeeeee !!!
  • ~Maciej Nowak
    (2012-09-14 09:05)
    Zjadłem psa. Był smaczny!
  • ~edek60
    (2012-09-14 09:05)
    Co ma biedak powiedzieć,prawdę.Te oczy jednak kłamią.!!
  • ~dd
    (2012-09-14 09:05)
    i moje dzieci mają łożyć n jego emeryturę?
  • ~faj..s
    (2012-09-14 08:30)
    widać po jego "gałach " jak mu dobrze.

Może zainteresować Cię też: