W najnowszym numerze magazynu "Viva!" pojawił się wywiad z Katarzyną Figurą, która wyjawia skrywaną przez lata prawdę o swoim związku:

Reklama

Przez lata ukrywałam jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić. Przede wszystkim dlatego, by ratować dzieci - mówi Figura na łamach magazynu. Przypomnijmi, iż aktorka ma z mężem Kaiem Schoenhalsem dwie córki, 10-letnią Koko i 7-letnią Kaszmir.

Od lat jestem samotna i zmęczona. Wreszcie odważyłam się to wyrazić. Doznałam oczyszczenia. Zrozumiałam, że wszystko w życiu jest po coś. Wiem, że wiele kobiet jest w podobnej sytuacji, tylko one nie mają odwagi, żeby wołać o pomoc. Dlatego opowiadam moją historię, by dać im siłę i wiarę, że one też mogą zmienić swoje życie. - dodała gwiazda

Trzeba przyznać, że to bardzo odważny gest aktorki. Niewiele polskich gwiazd zdecydowało się na takie wyznanie. Czy sądzicie, że szczery wywiad Katarzyny Figury naprawdę pomoże innym, bitym i poniżanym kobietom?