Krawczyk nie był na chrzcie własnych dzieci

| Aktualizacja:

Mikołaj Krawczyk jest tak bardzo pochłonięty swoim nowym związkiem, że nie ma czasu dla własnych dzieci. Jak podaje jeden z tabloidów, aktor nie zjawił się na chrzcie swoich synów, ponieważ wolał wyjechać z Agnieszką Włodarczyk do Stanów Zjednoczonych.

wróć do artykułu
  • ~gabka
    (2012-08-27 13:12)
    to dopiero opiekunczy i odpowiedzialny ojczulek, nic dodac nic ujac.
  • ~www
    (2012-08-27 13:17)
    to ten koles z tej wroclawskiej telenoweli z taka wiesniacza fryzura z przedzialkiem na srodku?
  • ~TadF
    (2012-08-27 14:40)
    "Mikołaj Krawczyk porzuciła matkę swoich dzieci"... a pani dziennikarzyna niech wraca do szkoly podstawowej aby poduczyc sie jezyka polskiego...
  • ~Zosia
    (2012-08-27 16:57)
    A moze matka dzieci chciala tego chrztu, a on nie i dlatego nie przyszedl?
  • ~modliszka
    (2012-08-27 19:01)
    p.Mikolaj Krawczyk to w końcu kobieta czy mężczyzna no bo porzuciła.Ale w dzisiejszych czasach to już nie wiadomo co jest grane a ja stara nie mogę się rozeznać.
  • ~Jerzy
    (2012-08-27 19:15)
    ale palant dzieci kiedyś będą pluć za nim a on zostanie szmatą do końca życia.Dziwie się że go zatrudniają w serialach.
  • ~bolec
    (2012-08-27 21:12)
    o kim tu mowa?jestem cały czas w kraju ale nie kojarze kim on jest?jestem 40 plus.ktoś mi powie?
  • ~i dobrze zrobią
    (2012-08-27 21:20)
    Ten dziad nie jest wart paczki tabaki..W przyszłości będzie szukał z synami kontaktu to sie na niego WYPNĄ
  • ~Celestyn N.
    (2012-08-27 21:21)
    Najsmutniejsze że są jeszcze tacy co oglądaja takie idiotyzmy z "aktorami" którym w głowie tylko d..y!!!
  • ~skandal
    (2012-08-27 21:57)
    sprzedają swoją prywatność aż wstyd lans pierwszy nic więcej się nie liczy szczeniackie zagrywki
  • ~wz
    (2012-08-27 22:03)
    pani Zosiu zwierzęta tylko nie organizują chrztu
  • ~zgoda
    (2012-08-27 22:24)
    no i dobrze nie byl bo nie chcial ...nic na sile ,ludzie kzdy ma wolnosc dzialania i niech kazdy robi co mu pasuje co to was obchodzi jego zycie
  • ~opinia
    (2012-08-27 22:25)
    jaki jest kto wie???oceniajcie swoje 4 litery i tyle
  • ~dobra
    (2012-08-27 22:27)
    wlodarczyk piekna i utalentowana on tez...a tamta tylko matka jego dzieci,ktore beda zyly wlasnym zycie..
    i dobrze ze wybral wlodarczyk -pasuja do siebie sa szczesliwi wiec o co chodzi???nie lubicie gdy ktos ma wszystko???eeee
  • ~=przedszkolanka z Opola
    (2012-08-27 23:07)
    Przecież chrztu udziela ksiądz a nie Ojciec?.O co chodzi a jakby zachorował? to co pisalibyście, Synek w podróży służbowej a Wy zazdrościcie. Służba to nie drużba./
  • ~Hanka
    (2012-08-27 23:46)
    A moze wcale nie chcial aby jego synowie byli chrzczeni?
    Nie kazdy uwaza to za koniecznosc--ja na przyklad tez nie.
  • ~maczek
    (2012-08-28 06:51)
    Gnojek i tyle.Włodarczyk pobawi się nim i zostawi tego mu życzę.
  • ~Lola
    (2012-08-28 08:21)
    Do Zgody: ..nie był bo nie chcial... Ale postarał się o dziecko i teraz robi co mu pasuje. Życzę pani tego samego, skoro tak pani uważa
  • ~Marriu
    (2012-08-28 11:01)
    Ciekawe, w jaki sposób ochrzczono dzieci bez jego zgody? Oboje rodzice muszą wyrazić na to zgodę, inaczej jest to niemożliwe.
    Jeśli wyraził zgodę to jeszcze nie znaczy, że ma obowiązek tam być.
  • ~kasia London
    (2012-08-28 12:11)
    wole z fajna lala szalec w Californii niz z moherami w Polsce
    dobrze robi !

Może zainteresować Cię też: