Krzysztof Ibisz i łazienkowe szaleństwo

Reklama

Krzysztof Ibisz lubi eksponować swój młodzieńczy wygląd. Jednak sposób, w jaki zrobił to w reklamie szamponu do włosów, był raczej żenujący niż godny podziwu.

http://youtu.be/Cfd_LP-fo04Katarzyna Skrzynecka miłośniczką pasztetu

Reklama

Katarzyna Skrzynecka ma na swoim koncie reklamę pasztetu. Wyginając się w rytm latynoskich dźwięków z przystojnym tancerzem u boku, aktorka zachwalała smakowe walory mięsnego przetworu oraz zupek z papierka.

http://youtu.be/6pTjWlq1S_IEdyta Herbuś tańcem zabija stonkę

Patrząc dziś na Edytę Herbuś, bywającą na salonach u boku znanego reżysera teatralnego, trudno uwierzyć w to, że tancerka ma na swoim koncie reklamę ... środka na stonkę ziemniaczaną. Tej reklamy nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć.

Reklama

http://youtu.be/TKNd1sTCM58Kasia Cichopek i Marcin Hakiel dbają o sylwetkę

Kasia Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem wystąpili w reklamie wyszczuplającego suplementu diety. Jak zwykle szeroko uśmiechnięta gwiazda "M jak miłość" pląsa z małżonkiem-tancerzem i opowiada o tym, jak ważna jest dla nie szczupła sylwetka.

http://youtu.be/6kTcJrY6wHwMonika Richardson i ckliwe opowieści nad filiżanką kawy.

Czy kobiety przy kawie naprawdę rozmawiają o pseudo romantycznych historiach typu "pierścionek zaręczynowy w bezie"?

http://youtu.be/JWcskQ9n2lUDoda zajada loda

Kilka lat temu Doda zgodziła się firmować swoim wizerunkiem polską markę produkującą lody. Reklama w której wystąpiła gwiazda zbyt była jednak zbyt dwuznaczna.

http://youtu.be/KO4fngOccKA