Kazik o Dodzie: Ona generuje medialną ruchawkę

Kazika Staszewskiego trudno nazwać gwiazdą show biznesu, mimo tego, iż od 30 lat jest obecny na polskiej scenie muzycznej. Choć sam unika komercji i świata celebrytów, w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat jednej z najbardziej komercyjnych gwiazdek rodzimej sceny. Zobacz, co lider Kultu sądzi o Dodzie.

wróć do artykułu
  • ~Haaa
    (2018-10-03 09:14)
    Jaka sąsiadka? Doda mieszka z ok.10 min na piechotę od Kazika.
  • ~kazaam kazaam
    (2012-08-10 10:09)
    Ona nie spojrzy już na takiego starego dziada. Kaziuk, zrób też medialną ruchawkę i powiedz kolejnym tabloidom 'fuck off, popi3rdoleńcy!' bo smażysz już takie farmazony, że wstyd mi za Ciebie. Może wtedy, zanęcona taką ruchawką, sąsiadka sama się zlezie na masaż kręgosłupa moralnego??!
  • ~anegdota
    (2012-08-08 17:13)
    Pójdż na loda ze swoja sąsiadką , tylko nie wiem ,czy cę stać
  • ~vh
    (2012-08-08 17:11)
    ona ma podobno problemy z kregoslupem - to jak oni sie maja zaprzyjaznic - on bedzie nad nia zawieszony czy ona na siedzaco a on stoi jakos na opak?
  • ~miki
    (2012-08-08 16:44)
    Kazik mógłby trochę zająć się muzyką w sensie artystycznym a nie próbami szokowania i to najczęściej wulgaryzmami i kotletowymi przyśpiewkami. Bo potrafi jesli chce. Bycie "niszowcem" jednak daje mało kaski, więc trzeba zwracać na siebie uwagę w sposób ostry. Stąd jego pobłażanie dla głuptactwa Dody. Z drugiej strony lepiej mieć głupa na pozycji neutralnej niż toczyć wojny sąsiedzkie z kimś prostym, bo prostactwo odbiera radość życia ludziom myślącym.
  • ~andrzejto
    (2012-08-08 15:21)
    A czy był za raperami, których Doda pozwała do sądu za nazwanie jej blacharą??
  • ~hynio
    (2012-08-08 14:14)
    A teraz jest ! Ok.
  • ~hynio
    (2012-08-08 14:11)
    Kazek ! Doda nie wyrażała poglądów tylko OBRAŻAŁA !!!
  • ~1963
    (2012-08-08 13:37)
    Czy się zaprzyjaźnią? To zależy, jaka będzie "ruchawka". POzdrawiam.
  • ~beleb
    (2012-08-08 13:31)
    Choć sam unika komercji i świata celebrytów...
    co drugi dzien ten medrzec udziela wywiadow. tematy od dody poprzez in vitro po smolensk i kryzys finansowy
    poziom oleksego
    doda to przy nich filozof rocka:)
  • ~ewicz
    (2012-08-08 12:02)
    A ten chłop z pola co zabiera głos?