Karolina Korwin-Piotrowska od niedawna pisze felietony na temat polskiego show biznesu do magazynu "Party". W ostatnim numerze swoją uwagę skupiła właśnie na Natalii Siwiec, którą o dziwo pochwaliła za dobry marketing i sprytne wykorzystanie szansy:

Reklama

Nie wiem czy to była akcja przygotowana na spontan, ale robi wrażenie. Nie trzeba było do tego Nergala jak Wodziance. Nie tarzała się na piasku ani na ściance jak Iwona Węgrowska. Po prostu usiadła i pokazała, że ma czym oddychać, a że wiedziała, jak się ustawić, bo jest modelką, to inna sprawa. - napisała Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka z uznaniem odniosła się także do tego, w jaki sposób Miss Euro 2012 odpowiedziała stacji BBC na ich kontrowersyjny film o polskich stadionach:

Gdy nasi politycy mamrotali coś pod nosem po tym, jak w BBC odradzano wyjazd do Polski, ona jako jedyna, już wtedy Miss Euro, w zabawny sposób pokazała napis na kształtnej piersi.

Karolina Korwin-Piotrowska ma jednak pewne zastrzeżenie. Jej zdaniem, Natalia powinna skupić się na pozowaniu i nie zapominać o tym, że jej atutem jest wygląd, a nie inteligencja:

Mam jedną uwagę: "Bądź piękna i milcz". Niech Natalia robi karierę, a polskim dziewczynom i chirurgom plastycznym reklamę. Ale czasem milczenie jest złotem. Bo obrazek mówi sam za siebie. I jest pięknie.