Agnieszka Włodarczyk wysoko się ceni. Za dzień pracy chce 14 tys. złotych

| Aktualizacja:

Agnieszka Włodarczyk po skandalu wywołanym przez jej romans z Mikołajem Krawczykiem odeszła z serialu "Pierwsza miłość". Aktorka szuka aktualnie nowej pracy i jak podaje "Fakt", bardzo wysoko ceni swoje możliwości .

wróć do artykułu
  • ~Tandenta
    (2012-07-31 11:06)
    tupeciara
  • ~emerytka lat 68
    (2012-07-31 10:08)
    chyba że zmieni profesję to może zarobi,ale nie wiem kto zatrudni
  • ~moloch
    (2012-07-31 10:49)
    Niech ta ******** tyra za 1,500 zl , jaka ona aktorka,to wal-nięta celebrytka.
  • ~ta zdzira
    (2012-07-31 11:05)
    A maturę ma ?
  • ~..
    (2012-07-31 13:04)
    Ceni się jak bolek walesa
  • ~Obserwator.
    (2012-07-31 11:19)
    To pieniądze przewróciły jej w głowie, bo chyba nie uroda, bo jak widać
    ma przeciętną facjatę.
  • ~keya
    (2012-07-31 10:39)
    Niech się ceni. Tyle, że trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby jej tyle dać!!!
  • ~vc
    (2012-07-31 11:05)
    chora baba nie bedzie na bezrobociu
  • ~o kuna
    (2012-07-31 09:45)
    Niepodobna do siebie !
  • ~Kiki
    (2012-07-31 13:10)
    Dziki Kraj jak powiedział kiedyś Miro. Wypięła odbyt męża temu do tego rozbiła rodzinę i teraz chce za to większe pieniądze.
  • ~marcelek
    (2012-07-31 13:47)
    niech sobie liczy podwójnie, ale niech się nie upomina!
  • ~pastor
    (2013-01-31 22:07)
    A to krowa , ludzie nie mają co w garnek włożyć i co dzieciom dać , a takie dno moralne tyle kasy żąda ...są zdolniejsi to i owszem ...ale nie temu tłukowi ...zerooooooo... tak mi do pomóż Panel Sterowania i Połączenie Sieciowe .Enter
  • ~GIGOLO
    (2012-08-13 18:28)
    TA MARINA TO SUKA WATRA TEJ DUPY, NAWET ZA DARMO NIE ZATRUDNIŁBYM JEJ, NA SAM WIDOK ŻYGAM
  • ~kasia
    (2012-08-06 14:20)
    Skoro telewizja takiej bez szkoły zapłaci za 1 dzień tyle pieniędzy to ile zarabia aktor po szkole,który nie musi się lansować tanią sensacją?Mam nadzieje że nie dostanie żadnej pracy-zarozumiała wstrętna ,sztuczna lala-za kogo ona się uważa.
  • ~SIsi
    (2012-07-31 19:01)
    zgadzam się prawie ze wszystkimi komentarzami
  • ~BCwiklinski
    (2012-07-31 18:32)
    ... jak to sie dobrze sklada, akurat zwolnilo sie miejsce. Proponuje ci 2,50 za godzine w mojej hodowli psow. Beda posuwac cie tylko do poludnia i w ograniczonej liczbie (43)
    Wiem, ze nie warta jestes nawet tego, wiec zapraszam na casting
  • ~Obiektywny.
    (2012-07-31 17:24)
    Większość Polaków za takie pieniądze musi pracować prawie cały rok, a tu takie
    żądanie, pewnie myśli, że jest Sofią Loren. Mamy tu klasyczny przykład
    przemieszczenia się rozumu w dolną część ciała. Co z człowieka robi nadmiar
    pieniędzy. Może Agnieszka chciała nas prostaków rozweselić i sobie po prostu
    zażartowała , jeżeli tak to przepraszam i skreślam to co napisałem powyżej.
  • ~zzz
    (2012-07-31 14:50)
    Ta szmata - łowczyni cudzych mężów nie powinna dostać pracy.Dlatego mowię nie plaćmy abonamentu bo takie ,,gwiazdy" jak ona i jej podobne nie wiedzą jak się cenić,a dać im średnią krajową.Za rządu tego nierządu sama korupcja , kolesiostwo i złodzijstwo. Tfu!!! draćstwo!!!
  • ~marina
    (2012-07-31 14:34)
    A ja mam nadzieję, że dostanie. Jest zdolna i myślę warta tych pieniędzy.
    Może ma grać za 2000 brutto na m-c?.
    Tak trzymaj agnieszka, jest jedno życie.W Polsce też mozna mieć ambicje i nie sprzedawać się za marne grosze. Pozdrawiam.
  • ~mika
    (2012-07-31 13:56)
    Mam nadzieje ze nie znajdzie pracy .Poprzewracalo sie jej w glowie z tych glupot co wyczynia.kara musi byc i bedzie

Może zainteresować Cię też: